2737
2739
عنوان

مامانایی که اردیبهشت و خرداد زایمان دارن تشریف بیارین

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 79 پست
رفتم پیش دکتر متخصص سونوهم داشت عزیزم هشت هفته و پنج روز بودم گفت طبق آخرین پریودت جنین درشت تره&nbs ...

اولین روز اخرین پریت کی بود ؟؟؟

دخترکم🧡منو بابایي بی صبرانه منتظرتیم...❤️دِل آنا❤️خدایا شکرت بخاطر وجود سه تا فرزندم👨‍👩‍👦‍👦+👼🏻....وَ چِقَدر بی اندازه میخواهَمَت💍همسر خوبم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم با ابجیم دو قلوییم  خداکنه منم دو قلو دار بشم 😍😍

ای جونممم انشالله شمام ی دوقلو خوشکل بغل میگیری

دخترکم🧡منو بابایي بی صبرانه منتظرتیم...❤️دِل آنا❤️خدایا شکرت بخاطر وجود سه تا فرزندم👨‍👩‍👦‍👦+👼🏻....وَ چِقَدر بی اندازه میخواهَمَت💍همسر خوبم...
2728
نه چیزی نگفت کلا دکتره حرف نمیزنه 😐 دوساعت گفتم ویار دارم دریغ از یه دونه قرص 

خب عوض کن دکترو ! الان برو پیش یکی دیگه سونو بیین چی میگه

یک مرداد

من ۱۴ بودم یعنی دو هفته عقب ترم؟

2740
دکتره خیلی مشهوره ها ولی خب حق باشماس میریم ی جادیگ سونو

عزیزم انشالله که بسلامتی بغلش کنی❤️❤️بچه دومته؟

ای جانم منم خیلی دختر دوس دارم اولین روز اخرین پری کی بود واست؟؟ من ۱۴ مرداد

۲۳ مرداد

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
خیلیییی سخته بشدت سخته اما خب خوبه دیگه بزرگ شدن راحت میشم😁😁 گلم چند هفته ای شما

من 11 . خدا کمکت کنه گلم ایشالله صحیح و سالم باشن هرستاشون . چند سالته راستی

😍20/4/99بود که بی بی چک زدم و مثبت شد😍.     ♥♥خداجونم مراقب کوچولوی توی دلم باش ♥♥❤خدایا مرسی که آرزوهامو دونه دونه براورد میکنی❤
من 11 . خدا کمکت کنه گلم ایشالله صحیح و سالم باشن هرستاشون . چند سالته راستی

مرسی عزیزم انشالله نینی نازتو بسلامتی بغل کنی

۲۲ سال

2706