2703
2553

چند هفته این؟؟سونو قلب چندهفته میخوایین برین؟؟علائمتون چیه

راستی من هفت هفته ام و میخام هفته بعد برم سونو ، خانما هرکس میدونه بگه این علائم برا دختره یا پسر

بشدت ضعف دارم و خیلی پرخور شدم عاشق شیرینی ام و تهوع کم دارم و زیاد میخوابم

انشالله هممون بسلامتی زایمان کنیم و‌روزی همه منتظرا بشع😍😘

دخترکم🧡منو بابایي بی صبرانه منتظرتیم...❤️دِل آنا❤️خدایا شکرت بخاطر وجود سه تا فرزندم👨‍👩‍👦‍👦+👼🏻....وَ چِقَدر بی اندازه میخواهَمَت💍همسر خوبم...
من 5 هفتم افسردگی گرفتم😓

عزیززم چرا 

بچه اولته؟

دخترکم🧡منو بابایي بی صبرانه منتظرتیم...❤️دِل آنا❤️خدایا شکرت بخاطر وجود سه تا فرزندم👨‍👩‍👦‍👦+👼🏻....وَ چِقَدر بی اندازه میخواهَمَت💍همسر خوبم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

عزیزم علائم اصلا نشون دهنده جنسیت نیس.فقط سونو انومالی تشخیص میده جنسیتو

نی نی قشنگم.😍بی صبرانه منتظر اومدنت هستم.منو خدا بهم قولی دادیم تاقبل اومدنت.۳ تا مشکلم حل شه.امیدوارم پاقدمت خیر و پربرکت برای منو باباییت باشه نفسم😗😗
دختره

خدااز دهنت بشنوه💞

عزیزم علائم اصلا نشون دهنده جنسیت نیس.فقط سونو انومالی تشخیص میده جنسیتو

درسته عزیزم

2714
بچه دومم چون بچه نمیخواستم اصلا شوق و انگیزه ندارم فعلا هم دکتر نمیرم😓

وای عزیزززم اینجوری نگو 

منم ی دوقلو نه ماهه دارم اینو ناخواسته باردار شدم اما کار خداس دیگه

من‌احتمالا بین شش و هفتم.دکترم گفت فعلا عجله نکن برای سونو.بارداری قبلیم زود رفتم واژینال شدم خیلی بد بود..

والا من به بو حساس شدم.دهنم خشکه شدید تایپیک زدم ببین. هم اولی هم الان شوری و شیرینی جفتشو میخوام ولی بیشتر به شوری..

سر اولی خیلی خوابم میومد الان در اون حد نیستم. 

بچه ا‌ولم پسره..اینو دوست دارم دختر باشه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
من‌احتمالا بین شش و هفتم.دکترم گفت فعلا عجله نکن برای سونو.بارداری قبلیم زود رفتم واژینال شدم خیلی ب ...

ای جانم منم خیلی دختر دوس دارم

اولین روز اخرین پری کی بود واست؟؟

من ۱۴ مرداد

پس کار تو از من سخت تره 😓😓😓😓😓😓آرزوی مرگ میکنم دیگه فقط منکه

اره سخته عزیزم ولی خدا بهمون یه فرشته داده خیلیا منتظر فرشته هستن اینجوری نگو پس

2706