2733
2734
عنوان

اينترنت رايگان(دوشنبه سوري) يادتون نره

| مشاهده متن کامل بحث + 926 بازدید | 134 پست
مرسی یادم انداختی به من ۲گیگ داد...اونی خطمم بعد از ظهر میزنم ببینم واسه چهارشنبه میده

فدات عزيزم

پبج اينستا : katonii.vietnam 🥰هر سوالى در مورد بيزينس تو اينستا داشتيد در حد توانم كمكتون ميكنم 😘 به همه فروش انلاين و پيشنهاد ميكنم حتى به تو چون تو رو به ارزوهات ميرسونه💖
۲ گیگ مرسی

😍😍

پبج اينستا : katonii.vietnam 🥰هر سوالى در مورد بيزينس تو اينستا داشتيد در حد توانم كمكتون ميكنم 😘 به همه فروش انلاين و پيشنهاد ميكنم حتى به تو چون تو رو به ارزوهات ميرسونه💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مباركه تا فردا ساعت ٥ عصر وقت داري استفاده كني😁💋

فردا دیگه سه شنبه زده واسم

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
همش همراه اول نت رایگان میده .ایرانسل هیچی نداده 

😂😂

به من ۵ گیگ داد😘 اما تا فردا

خدایا شکرت😍خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم؛ بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم؛ بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛ بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم؛ بابت هر گره که به دستم کور شد و مقصر را تو دانستم؛ مرا ببخش .
فردا دیگه سه شنبه زده واسم

اره اره از فردا 

به من ۵ گیگ داد😘 اما تا فردا

مباركهههه چه خوب ب من دو گيگ داد😍

زده از امروز يا از ساعت ٥صبح تا ١٧ عصر؟ چون از فردا فكر كنم ميتوني استفاده كني

مرسی از یاداوریت عزیزم 5گیگ فعال شد برام

عالي😍

2706