2737
2739

فرشم با اتو سوخته 

هی دارم درستش میکنم نمیشه ،از ساعت شش صبح بیداره کلافم کرده وایتکس دید میخاد بگبرتش 

دستمال کاغذی رو ترکوند 

میگم بشین عصبانی شدم اصلااا انگار صدامو نمیشنوه اهمیت نمیده نمدونم عادیه یا نه 

اخر یه چک زدم صورتش محکم فشار دادم اونم انقد کریه کرد 

عذاب وجدان کرفتم 

خیلی متنفرم از خودم لااقل خودمو میزدم یا به پشتش 

الان میگین تو ک اعصاب بچه نداری چرا اوردی 

خیلی تحت فشارم 

جانم😔😔

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

برای چی انقد فرش خونت برات مهمه.فک کن الان لحظه مرگمون هست چیا برات مهم میشن....سوخته ک سوخته فدای یک تارموی خودت و بچت

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا حق داری من که مجردم ولی اصلا مخه بچه ندارم اصلا در خودم نمی بینم که بخاطر بچه از اسایشم بگذرم

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
2731

تروخداتو اوج عصبانیت سعی کن خودتو کنترل کنی

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2738

پیش میاد عزیزم ...باخودت سوره والعصرزیاد بخون ب این فک‌کن خدا حسرت نی نی قشنگتو ب دل خیلیا گذاشته

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم

از دلش در بیار ببرش گردش یا واسش غذای مورد علاقشو درست کن یا باهاش بازی کن

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
برای چی انقد فرش خونت برات مهمه.فک کن الان لحظه مرگمون هست چیا برات مهم میشن....سوخته ک سوخته فدای ی ...

برای چی ؟ فرش خونس ها تو دیده زرد رنگش ک سوخته 

چجوری تو این وضعیت فرش بخرم بااین گرونی 

بچه ده ماهه،🥺 .عزیزم چطور توقع داری گوش کنه مگه چند سالشه .تازه میخواد اطراف و درک کنه براش جالبه لوازم دورش چیه چجوریه .برای همین به همه چیز دست میزنع همه چیز اطرافش براش گنگه میخواد تجربه کنه.خودت و کنترل کن گلم  

2706