2737
2734
عنوان

نشانه‌هایه علاقه یه‌دختر

| مشاهده متن کامل بحث + 14937 بازدید | 733 پست
من با هیچکس مشکل ندارم فقط با بعضی رفتارای بعضی نفر چرا،  نمونش خود شما  روز خووووووش

روز خوش....اما بهتر نیست بگید چرا  از رفتارام بدتون میاد..منکه مشکلی نمیبینم..لطف میکنین اگه بگید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واس خواهرت دعا کردم امیدوارم زود دایی شی خواهر زاده داشتن خیلییی خوبه کچل میکنن آدم و  ولی ...

دم شما گرم 🙏

✋ کاربر پسر هستم.... اگه امضا رو خوندین لطفا برا ابجیم دعا کنید دلش بچه میخواد منم دوس دارم زودتر دایی بشم 🎶🎶🎶🥳🥳🥳🥳 هرموقع با کاربری جدید اومدی یه خبری بده ❤
2728
شما قبلا باید میرفتی ... الان دیره!!😑

ارع ☹☹😂😐

✋ کاربر پسر هستم.... اگه امضا رو خوندین لطفا برا ابجیم دعا کنید دلش بچه میخواد منم دوس دارم زودتر دایی بشم 🎶🎶🎶🥳🥳🥳🥳 هرموقع با کاربری جدید اومدی یه خبری بده ❤
ایی کلک خوب گرفتی....قبلا اصلا بهش فکر نمیکردم اما هر چند وقت یه بار خوابشو میدیدم

داداش من شنیدم اگ بدون اینکه ب کسی فک کنی خابشو ببینی ... ینی اونم ب تو فک میکنه😁

دیگ تا چ حد راسته نمیدونم ... ولی با این چیزایی ک گفتی احتمالا دلش تنگ شده بود واست😊

2738
خخخخخخخ

شما مشخصه کاربری ۱۰ تونه 😐😐✋😂

دارم میگم قبلا که بهش فکر نمیکردم یا در این حد نمیخواستمش میومد تو خوابم..نه الان...

بعد اون موقع فک میکردی اون دوست داره؟

و تو آخرین ناجی خودت خواهی بود...                
داداش من شنیدم اگ بدون اینکه ب کسی فک کنی خابشو ببینی ... ینی اونم ب تو فک میکنه😁 دیگ تا چ حد راست ...

منم شنیدم..اما نمیدونم حقیقته یانه...اخه دیدی میگن دل به دل راه داره....شاید این قضیه مال همونه

2706