2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط گفتم عاشورا نریم شهرستان.یا کرونا رو می بریم یا میاریم.بهم می گه گفتی خانوادم کرونا دارن😑

😕😕😕شاید از چیزی ناراحت بوده اینو گفتی اونم بهونه کرده

نمی‌دونم چی بگم😕

بزن رو این👈حذف‍  / مرسی😍حالا برا تاپیکم گزارش بزن،امشب رفتنی ام از نی نی سایت:)
2731

بنظرم اگر طلاقت داد خودتو راحت کن طلاق بگیر مرد اینجوری بدرد لاجرز دیوتر میخره ...

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم
فقط گفتم عاشورا نریم شهرستان.یا کرونا رو می بریم یا میاریم.بهم می گه گفتی خانوادم کرونا دارن😑

بگیر بزن لهش کن...   هیچم منت کشی نکن...عادتش دادی دیگه...اگر همیشه شما رفتی دیگه نرو...مگه کار بدی کردی؟ حرف درست رو گفتی...مگه تو این کرونا موقع جایی رفتنه...؟

هر چی بیشتر منتشو بکشی دفع بعد بیشتر طاقچه بالا میذاره

از چیزایی که داری لذت ببر اون وقت میبینی که حالت چقدر خوب میشه...
2738

بدون شما از عقدنامه نمی تونه استفاده ای بکنه عزیزم مگر این که اهل خلاف باش بخواد چیزی از عقد نامه رو جعلی تغییر بده و این که اصلا چرا عقدنامه دست خودتونه ما خانواده مون کلا رسم همیشگی که عقد نامه دست مادر عروسه.دست خودمون نیست فقط من برای وام ازدواج بوده دستم که دیدمش تازه.

شوهرت متولد تیرماه ؟

من شوهرم تیر ماهیه خودمم تیرماهی ام خیلی بهم میگفتن مرد تیرماهی لجوج میشه ولی خداروشکر اصلا اینطور نیست به نظرم لجاجت یه رفتار اکتسابی و آدما خودشون دلشون میخواد که تو اون حالت بمونن

بالاخره منم مامان شدم 🤲🙏بعد ۳ سال انتظار روز رحلت حضرت محمد بی بی چکم مثبت شد ۲۹ مهر ۱۴۰۰ صدای قلبشو شنیدم ❤❤❤ مهرسانا جونم با اومدنت دنیای منو بابایی رو رنگی کردی❤❤❤تاریخ تولد ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
من شوهرم تیر ماهیه خودمم تیرماهی ام خیلی بهم میگفتن مرد تیرماهی لجوج میشه ولی خداروشکر اصلا اینطور ن ...

بابام .خواهرم. شوهر دخترخالم. پسرخالم. همه تیرماهی هستن وای وای ازهرچی تیر متنفرشدم ازبس قهر میکنن برای اشتی پیش قدم هم نمیشن

شما شانس آوردی

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  

اصلا نگران نباش با اون عقدنامه هیچ کاری نمیتونه کنه. مردی که بخواد طلاق بده بدون عقدنامه هم میتونه بده. در مورد مهریه هم اگر مرد قصد طلاق دادن داشته باشه باید کامل مهریه رو بده. اون قسطی کردنش برای وقتیه که زن درخواست طلاق بده

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد ....... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
2706