2733
2734
شما مطمعنی؟

ن عزیزم  

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مال منم نیست پدر شوهرم الکی بهونه آورد گفت بدید کاری دارم باهاش دیگه هم نداد الانم نمیده.چند بار هم ...

الکی بگو میخوایم وام بگیریم یا اگه دانشجویی بگو دانشگاه ازم خواسته و از این بهونه ها بیار بگیر ازش

خدایا به خاطر تمام داده هات شکر

دوماه اونم تو عقد زن و شوهر با هم قهر باشن؟؟؟؟😳🙄😐

برید آشتی کنید مگه دوست پسر دوست دخترین ک قهر طولانی میکنید😐😐😐فردا برید زیر ی سقف بازم میخواید عین بچه ها باهم قهر باشید؟؟؟

اینجوری که سنگ رو سنگ بند نمیشه😐

چندسالتونه؟

چند وقته عقد کردید؟

بزن رو این👈حذف‍  / مرسی😍حالا برا تاپیکم گزارش بزن،امشب رفتنی ام از نی نی سایت:)
2728
شما مطمعنی؟

برای یکی از فامیلهای ما که اینجوری شد. خانم راضی به طلاق نبود مهرشم کامل میخواست آقا نتونست طلاقش بده. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2740
الکی بگو میخوایم وام بگیریم یا اگه دانشجویی بگو دانشگاه ازم خواسته و از این بهونه ها بیار بگیر ازش

نمیده کلا نمیده با اینکه اصلا تا حالا گوش شیطون کر اختلافی هم نداشتیم که بگیم از ترس نگهداشته کلا فضوله دوست داره همه چی تو دست اون باشه خیلی این چیزا براش مهمه 

چهارساله عروسی کردیم.همیشه من باید منت کشی کنم.خسته شدم

عروسی کردین😕خب خوبه اما دوماه قهر باشید چطور میتونید زیر ی سقف باشید و قهر باشید؟😕

من گفتم عقدم😑چهار ساله عروسی کردیم

الان ریکاوری شدم ببخشید زود از خواب بیدار شدم خنگ میزنم 😐⁦🤦🏻‍♀️⁩

به خدا ۴ بار رفتم.معذرت خواهی کردم.ول نمی کنه که

😕بستگی داره دعواتون سر چی بوده و چیا به هم گفتین ک انقد دلخوره

کدوم مورد رو؟ این ها توی عقدنامه هم ذکر شده

نصف اموالو کجا نوشته به خدا من 6  ساله  کارمه  این درسا 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2706