2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باهاش ازدواج نکنیا

دوستان لطفا دعا کنید زودتر همسایه امام رضای مهربونم بشم میخوام تا آخر عمر زیر سایه پر مهرشون زندگی کنم😍دعام کنید منم قول میدم هر دفعه رفتم حرم به نیابت از همتون نماز زیارت بخونم🥰همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا❤️  آقا جونم نمیشود که مرا پیش خود نگه داری ؟کنار گنبد زردت میان کفترها😢به وصل خود دوائی کن دل دیوانه مارا💚
2728
2738

منم این مشکلو داشتم اینو مطمن باش باهاش ازدواج کنی تا اخر عمرت بیچاره میشی 

ازدواج نکن بزار نشون بده اخرش یه سیلی میخوری بهتر از اینه که یه عمر ارزوی مرگ کنی

کاش منم میگفتم برو بگو و یه سال زندانی میشدم ولی مشکل امروزم ارزوی مرگمو نمیکردم

تودلیه من 😍🤰

مگه نمیگی خاستگار پس جریان عکس چیه

خدایی مگه با خاستگارم عکس میشه گرفت؟؟بگوو بجهنم مرگ ی بار شیون ی بار  مطمئن باش عرضه نداره ک تهدید میکنه دوبار ک محکم بگی نه و جلوش وایسی کم میاره و تمام بخاطر چهارتا عکس ک نباید تااخر عمر با همچین شته ای بسوزی و بسازی...

چرا داداشا انقد غول تشن شدن ک شدن اهرم فشار خواهرا 😏😏

مگ چ عکسایی گرفتین. بگو مهم نیس تازه شکایت میکنم همچین قشنگ جیباتو صاف میکنم میندازمت گوشه زندان. این کارا جرم سنگینیه چون پای ابرو وسطه.... الکی بگو با وکیل حرف زدم گفته غمت نباشه. ب محض این ک این کار رو کرد فرداش جاش بازداشتگاه هست

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2706