2733
2739
عنوان

وابستگی به شوهر😣

| مشاهده متن کامل بحث + 665 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نمیدونم همش حط میکنم ما ی روز از هم جدا میشیم یا یکیمون میمره یا یاخیانت میکنه.کلا خل شدم از بس توخو ...

😐😐😐😐

وزن الان۸۵😣هدف اول۸۰😊هدف دوم۷۵😃هدف سوم۷۰😎بعدازهرهدف یه کادو واسه خودم میگیرم😜
😁😁😁

حرف فاز منفیا رو باور نکن...عشقتون پایدار  

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
2738
حرف فاز منفیا رو باور نکن...عشقتون پایدار    

ممنون عزیزم 😘روزخیلیی خوبی داشته باشی ایشالله😍

وزن الان۸۵😣هدف اول۸۰😊هدف دوم۷۵😃هدف سوم۷۰😎بعدازهرهدف یه کادو واسه خودم میگیرم😜
خانودده شوهر منم همش توکار دعا نویسین منم خیلی میترسم

خیلی بده... البته من خانواده ی شوهرم دعانمینویسن چندتادختردایی دارم که کارشون خراب کردن زندگی دیگرانه چندبار طلسمم کردن رفتم دعاگرفتم بازم نگرانم بهم خیلی حسادت میکنن

سرنوشت انسان‌ها را تنها محبت معلوم می‌کند و بس.
خیلی بده... البته من خانواده ی شوهرم دعانمینویسن چندتادختردایی دارم که کارشون خراب کردن زندگی دیگران ...

جاری منم دعانوشت چیکار کرد نمیدونم شوارش باخانوادش شده کاردوپنیر.برای اون یکی برادرمم دعا نوشته بود.هردفه که میاد خونمون منو شوهرم بعداز رفتنش همه ی خونه رومیگردیم.من قبلا اعتفاد نداشتم ولی بعد ازاین کارای جاریم اعتقاد پیدا کردم

ممنون عزیزم 😘روزخیلیی خوبی داشته باشی ایشالله😍

همچنین عزیزم...منم ۶سال و نیمه با شوهرم هستم دقیقا مث توام و میدونم ۷۰درصد نی نی سایتیا ما رو درک نمیکنن چون خیلیاشون با شوهرشون دوست نیستن فقط زندگی خشک و خالی دارن عشق بینشون نیس همش دنبال منافع خودشون از زندگی مشترک هستن همه چیز قراردادی شده واسشون خیلیاشون یا خیانت دیدن یا خیانت کردن حتی تو ذهنشون ب دوستا و رابطه های قبلی فک میکنن و خیلی چیزای کثیف و زشت دیگه پس اینجا از عشق که بگی مسخره میکنن مث یه کلمه از زبان ناشناختس واسشون!

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
2706