2737
2734

سرفه های خلط دار.چرک کردن گلو.اب ریزش بینی.گرفتگی صدا...

ولی تب نداریم

من و لچه هام اینطوری شدیم

لنظرتون کروناس؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احتمالش زیاده. چون الان فصل سرماخوردگی نیست . برید پیش دکتر سریع تر دارو و مراقبت بگیرید

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2731
2738

من دیشب تب و سردرد داشتم

الانم گلوم درد میکنه

کلا هم قرنطینه بودم 

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

عزیزم بنا رو بر سرماخوردگی بزار چون تب یا از رفتن حس بویایی چشایی نداری ولی در حد کرونا قرنطینه رو تا دو هفته رعایت کن

همه از نیسان میترسن من از ریپلای بدون لایک!اگه پست من کمکتون کرد ممنون میشم یه صلوات واسه مامانم بفرستید  

ن بابا اینا هرچی مریضیه میگن کرونا بچه دخترعمومم مریض شد برد دکترسریع خوب شد

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2706