2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ازاد

سطح دانشگاه ازاد بالاتر هست از لحاظ استاد و امکانات و ...

پیام نور خودت باید بخونی خیلی سخته ولی ازاد یه کوچولو بخونی با معدل بالا میتونی فارق التحصیل بشی

اگر بخای ادامه تحصیل بدی، که حتما به فکرش باش، با معدل بالای ازاد بدون کنکور میتونی ادامه بدی از طرفی هم برای مصاحبه کار یا دکتری و... به معدلت نگاه میکنن

برای ادامه تحصیل دکتری هر دانشگاهی ۹۹ درصد از دانشجوهای خودش گزینش داره ، یعنی ازاد از ارشد ازاد و سراسری از ارشد سراسری گزینش داره پس کسی که پیام نور خونده احتمالش خیلی کم هست که قبول بشه

پیام نور کل کتاب رو میخونی ولی ازاد بعضی مباحث کتاب رو یا جزوه رو پس درنتیجه سطح اطلاعات دانشجوی پیام نور بالاتره

خودم تجربه هردو رو دارم

2738
ازاد سطح دانشگاه ازاد بالاتر هست از لحاظ استاد و امکانات و ... پیام نور خودت باید بخونی خیلی سخته ...

من بخوام آموزش ابتدایی بخونم بعد مثلا بخوام استخدامی آموزش پرورش شرکت کنم کدومش بهتره و راحتتره؟

من بخوام آموزش ابتدایی بخونم بعد مثلا بخوام استخدامی آموزش پرورش شرکت کنم کدومش بهتره و راحتتره؟

گفتم که ازاد معدل بالا میره و توی مصاحبه خیلی بهش توجه میکنن 

من اگه جای شما بودم حتما ازاد میرفتم و از الان هم سفت و سخت شروع میکردم کتاب های تست ازمون استخدامی رو میخوندم

بازم میگم دانشگاه ازاد چه شهری باشه خیلی مهمه

گفتم که ازاد معدل بالا میره و توی مصاحبه خیلی بهش توجه میکنن  من اگه جای شما بودم حتما ازاد می ...

من دانشگاه آزاد سبزوار همین جایی که هستم میرم 

ببخشید من متوجه نشدم کتابای تست آزمون استخدامی چی؟ ببخشید چرا بخونم

من دانشگاه آزاد سبزوار همین جایی که هستم میرم  ببخشید من متوجه نشدم کتابای تست آزمون استخدامی ...

مگه نگفتید میخاید استخدامی اموزش و پرورش شرکت کنید؟ آزمون استخدامی رو با چه اطلاعاتی میخاین بدین؟ خب باید بخونین که رتبه خوب بیارید دیگه

من دانشگاه سبزوار اطلاعاتی ندارم ولی خودتون توی نت ببینین که رتبه دانشگاه ازاد سبزوار چجوریه، اگه خیلی پایین باشه پیام نور برید ولی اگه خوب باشه همون ازاد