2733
2739

تلگرامت چیه

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دلیت اکانت میخوام بکنم چه ربط به تل داره من رفتم گوگل 

اخه تلگرامای غیر اصلیو اینجوری نمیتونی دیلیت کنی

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
2738

سرچ کن نحوه دلیت اکانتو 

اینجا منم گیر کردم یچیزیو باید تیک بزنی

متاسفانه یادم نیست چی بود

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
جدی اصلی نیست

ی کوچولو کوبنده جواب دادی اولش.تلگرامایی ک اصلی نیست باید پول بریزی ب حساب ده پونزده تومنه.بعد دیلیت میشه

اخه تلگرامای غیر اصلیو اینجوری نمیتونی دیلیت کنی

ربطی نداره

اکانت اکانته تو تلگرام اصلی و غیراصلی یکیه

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی  
ربطی نداره اکانت اکانته تو تلگرام اصلی و غیراصلی یکیه

باشه اگه یکیه ک یادش بده عزیزم

ی کوچولو کوبنده جواب دادی اولش.تلگرامایی ک اصلی نیست باید پول بریزی ب حساب ده پونزده تومنه.بعد دیلیت ...

جدی ... ن نافم درد دارم تاپیک زدم کوبنده نبود حالم خوش نیست

2706