2737
2739
ببخشید عاشقت شدم😍باعثه افتخاره😘😘😘😘

💞💞💞💞

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوقلوهای دوسالم خونه رو منفجر میکنن تا شب هم که سرپاهستم همون آش و همون کاسه ترجیح میدن مهمون قبل اومدن خبرنده چون تو نتیجه که تاثیرنداره لااقل نگن حالا خوبه قبلش خبرداده بودیم😂قبل بچه هام تو تمیزی زبانزد بودم حالا احتمالا برعکس بشه

خواهر دوقلوم نیستی چن سالته😁

اتفاقا خواهر ندارم🥺بیا شاید خواهره همیم

۱۹ متولده هشتادم تو چی؟؟

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2731
من شوهرم میگه کاش زن بودم خانه داری رو نشونت میدادم😓 یا هی میگه والا من بیشتر از تو اهمیت میدم😓

ببخشید زر زیادی میزنن من همیشه شوهرم میگه من خودم گشاد بودم یه زن زرنگ میخواستم که منو جمعو جور کنه حالا خودم باید زنمو جمع و جور کنم 😂😂😂😂البته من یه سال اول عروسی زرنگ بودمممممم بعدش شل کردم حالا همش میگه گولم زدی😥😁😏

واااای اینو یادم رفت بگم یه بارم مادرشوهرم و عموی شوهرم یه روز صبح سر زده پاشدن اومدن خونمون،اخه ما هرچی زنگ میزدن جواب نداده بودیم گوشی رو ،نشنیده بودیم،بعد مادرشوهرمم نگران میشه ب عموی شوهرم میگه منو ببر خونشون نگران شدم،خلاصه منم با یه لباس خواب افتضاح وسط پذیرایی خواب بودم ،شوهرمم توی اتاق خواب بود ،اون موقع دخترم خیلی کوچیک بود اتاق سرد بود نمیشد توی اتاق بخوابونمش ،خلاصه دیدم مادرشوهرم داره در میزنه نمیشد درو باز نکنم،درو باز کردم ،اومد داخل رفتم لباس عوض کردم عموی شوهرمم اومد دخل 😬😕خلاصه شرفم رفت.البته نا گفته نماند شوهرم خیلی وقتا خونه ک کثیف بوده برادر هاش یا چند تا از دوستاشو آورده خونه ،بعد ک بهش میگم چرا اینکارو میکنی میگه تا یادبگیری همیشه خونتو مرتب کنی😬😬😬😬😬

2738
دوقلوهای دوسالم خونه رو منفجر میکنن تا شب هم که سرپاهستم همون آش و همون کاسه ترجیح میدن مهمون قبل او ...

آخی 😄😄اشکال نداره

من منتظرم بچه دار بشم بندازم گردن اون😐😐😂😂

ولی کسی که کار نمیکنه و میندازه گردن بچه با کسی که کار میکنه و بچه اذیت میکنه کاملا معلومه

من خودم بشخصه دیدم و متوجه شدم

ببخشید زر زیادی میزنن من همیشه شوهرم میگه من خودم گشاد بودم یه زن زرنگ میخواستم که منو جمعو جور کنه ...

🤣🤣🤣🤣🤣 نه حالا شوهره من زیاد تنبل نیست

معمولا خوبه(بعضی وقتا یه حرکتایی میزنه آدم از تجعب شاخ در میاره😅😅)

نه من کلا همینجوری بودم🙈🙈🙈🙈🙈🙈

ای جان دقیق ده سال ازم کوچکتری    

قربان شما🥰😚🤗

2706