2733
2739
وای نکن اینکاروووو خطرناکه😂

اصلا نمیتونم 🤣 بخدا انگار دیونه ام

اگه درحال سخت کار کردن باشم و وقتمم تنگ باشه

بعد بفهمم یه ربع دیر میان 

میرم رو مبل دراز میکشم😐😐😐😐😐

موقع درس خوندم همین بودم

مثلا زیست توی دو روزم تموم نمیشدا

بعد دو روز فرجه میدادن من روز اول یه کلمه ام نمیتونستم بخونم

روز دومش فقط میخوندم

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما همیشه پذیرایی و اشپزخونه تمیزه اتاقمون گاهی بهم ریخته ست مهمون بیاد در اتاقامون میبندیم. دستشویی ...

من دستشویی سخت میشورم ،شوهرم میشوره ،شوهرم از دست من کلافه شده 

اول خدا بعد دکتر مایکل نیوتون 🧘‍♀️
2731
ما همیشه پذیرایی و اشپزخونه تمیزه اتاقمون گاهی بهم ریخته ست مهمون بیاد در اتاقامون میبندیم. دستشویی ...

حالا من اتاقا و سالن معمولا مرتبن

ولی آشپزخونه نه

چون خودم بطرز وحشتناکی بهم میریزمش

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
اصلا نمیتونم 🤣 بخدا انگار دیونه ام اگه درحال سخت کار کردن باشم و وقتمم تنگ باشه بعد بفهمم یه ربع ...

منم برعکس تو وقتی بدونم مهمون بیاد از چهار روز قبل خونه رو تمیز میکنم از بس تنبلم تو یک روز نمیشه

اره هر روز با پودر میشورم جمعه ها وایتکس یا جوهر نمک چند وقت پیش رفتم دوتاشون باهم ریختم وای چش ...

وای نکن این کار رو

یه دبیر شیمی داشتیم میگف همکارم این دوتا رو قاطی کردع باعث مرگش شده

دور از جونت،هیچوقت دیگ این کار رو نکن

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊
2740
من دستشویی سخت میشورم ،شوهرم میشوره ،شوهرم از دست من کلافه شده 

میدونی من و مامانم و ابجیم باهم زندگی میکنیم مامانم دستشوییش جداست من و ابجیم یک دستشویی استفاده میکنیم دیدم اون ااصلا انگار نه انگار هفته ای یکبارم نشوریم مهم نیست براش مجبورم خودم بشورم منم هر روز میشورم چون زیاد جیش میکنم خونه دوممه😂😂😂😂

خدایا ممنون که‌ منو لایق خوشبختی دانستی
حالا من اتاقا و سالن معمولا مرتبن ولی آشپزخونه نه چون خودم بطرز وحشتناکی بهم میریزمش

من میتونم در یه لحظه کل اشپزخونه رو بهم بزنم تنها با یک اشپزی😂😂😂

بیچاره شوهرم از بس من تنبلمو بیشتر وقتا خونه بهم ریختس دیگه عادت کرده کسی که میخواد بیادو بپیچونه تا ...

😂😂😂😂😂 حالا من هی شوهرم مبگه خونه رو در حد مهمون تمیز نگه دار

میگم باشه

بعد ک میگه مهمون داریم عین اسب بدو بدو میکنم تو خونه

اونم انقد بدش میاد میگه مگه قرار نبود تمیز باشع

میگم خب تمیزه😐😐میگه پس چته

میگم هیچی دارم تمیز ترش میکنم😐😂بیچاره رو بارها گزاشتم به کار کردن

قیافمو مظلوم میکنم میگم من دارم آشپزی میکنم وقت نمیکنم تو فلان کارو بکن

حتی یبار جلو خواهرش گذاشتمش هویچ خرد کردن😁

همین دو ماه پیش من و همسرم مریض بودیم مادرشوهرم دوسری سر زده اومد برامون سوپ اورد خونمون افتضاح بود افتضاح البته باردار هم هستم و بچه کوچیک هم دارم و از اون موقع دیگه نیومد گفتش دوست ندارم باعث بشم نیلوفر اذیت بشه الان شرایط خاصی داره و شاید نتونه به کارهاش برسه.

سری دوم به قدری ناراحت و عصبی شده بودم که سردرد گرفتم و گریه کردم چون مادرشوهرم فوق العاده به تمیزی حساس ولی متاسفانه این اخلاق رو دارن که بیشتر وقتها میخواد بیاد تماس نمیگیره.

تازه بعد زایمانم به خاطر بچم تند تند میومد سر میزد بهم طوری شدم که صدای ایفون میشنیدم نا خوداگاه تپش قلب استرس میگرفتم 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

نه خدا رو شکر کارگر دارم دایم تمیزه😅

مادربزرگ مادرم زن قشنگی نبود اما مردم میگفتن مهره مار داره بعضیام میگفتن ساحره س. همه عاشقش میشدن. مرد و زن. مرید زیاد داشت، خیلی زیاد. هر جا مینشست همه جذبش میشدن. زیاد میدونست. عجیب بود. شوهرش انقدر عاشقش بود‌ که کور شده بود. چشمش فقط “خانوم” رو میدید. زندگی رو به پاش ریخت، جوونیشو ،عشقشو،مالشو. براش دیوان شعری هم گفت. تا “خانوم” غذا نمیخورد او‌ لب به غذا نمیزد تا “خانوم” تایید نمیکرد او هیچ کاری نمیکرد.” خانوم” که مرد دو روز و ده ساعت بعد او‌هم از غصه دنیا رو ترک کرد.............................من دنیا امدم. روزی روی پای پدرم نشسته بودم شیرین زبونی میکردم، پنج سالم بود. “خانوم”طولانی نگاهم کرده بود و به مادرم گفته بود: ساویس مهره مار داره...❄️💎                                      🤍من یک عدد غواصم🏊🏻‍♀️ دنیای زیر آب خیلی قشنگتر از دنیای روی آبه..🖤 🧜🏻‍♀️🐬🐋      امضام زندگیه خودمه.       
2706