2737
2734
تازه عروس ک بودم خونه نبودم مادرشوهرم اومده بود کلی حرف زده بود ب شوهرم😐خودش استین بالا زده بود تمی ...

عجب آدمیه

اول خدا بعد دکتر مایکل نیوتون 🧘‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی اجازه نداره بیاد و کسی اجازه نداره زودتر از ساعت ۳ بهم زنگ بزنه جز خانوادم.اخه ب همه گفتم تا ظهر میخوابم جواب زنگ کسیو نمیدم و گفتم از مهمونیای بی نظم خوشم نمیاد.اخلاقمو میدونن ب خودشون اجازه نمیدن

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
اولا قرمز شدم عین لبو از بس هول هولی جلوش چیزارو جمع کردم نفسم داشت قطع میشد اخراش اونم از من خجالت ...

😂😂😂😂😂وای خدا مردم از خنده ،فدای سرت بابا

2728
کسی اجازه نداره بیاد و کسی اجازه نداره زودتر از ساعت ۳ بهم زنگ بزنه جز خانوادم.اخه ب همه گفتم تا ظهر ...

مثل منی ب منم تا ظهر جرئت ندارن بزنگن بیان شب بعد ۹ میان 

ب اسم کاربریم نخندین چون میخواستم بنوسیم پوران و نمونه اش شد این چیزی ک میخونید برای حاجت دل من وخودتون وظهور امام زمان  صلوات یاحمد بخونید  ممنون
اخ اخ اخ چقدر زووور داره ها شما چیکار کردین؟

من هیچی😩 همیشه حرفی واسه گفتن داره😑خیلی همکلام نمیشم

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
2738

سرزده نشده

ولی ما همیشه مهمونامون دیر میومدن

بعد یسری عین خنگا آشپزخونه رو جمع نکرده بودم

همه خریدا کف آشپزخونه همه چی بهم ریخته

بعد میوه ها رو شستم و چیدم تو ظرفم😐😐😐

مهمونام یسریشون اومدن(زودتر از همیشه که میومدن)

دیگه نمیشد جمع کنم هول هولکی

دیگه دیدن ⁦☹️⁩⁦☹️⁩آبروم رفت خیلی افتضاح بود کف آشپزخونه

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
کسی که باید خجالت بکشه اونه نه شما که همین‌طور سرشو انداخته پایین اومده خونتون

اره اخه میدونی یهو کار واجب پیش اومد بیای ،پدرشوهرم تصادف کرد واسه همین ماشین دمه خونه ما خراب شد ،اونا هم اومدن شب خونه ما موندن

عجب آدمیه

همتشو دوست داشتم خییلی تنبله ولی استین بالا زده بود خونمو جم کنه بیجاره😅😅😅

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
سرزده نشده ولی ما همیشه مهمونامون دیر میومدن بعد یسری عین خنگا آشپزخونه رو جمع نکرده بودم همه خری ...

خوبه فقط میوه بوده

یبار رفته بودم بیرون

مادرشوهرم زنگ زد گف ما میایم خونتون😳😐

خونه هم نامرتب ولی ن در جد بمب

هیچی کلید انداخته بودن اومده بودن تو 😳😐

بعدش من رسیدم خونه

کلا وقتی هم بمب ترکیده یهو برادرشوهرم زنگ میزنع میگف ده مین دیگ میام خونتون

منم مث برق همه چیو انتقال میدم تو اتاقا😳😐

ظرف کثیفو لباس و همهههه چی

اون سری رف تو اتاق لباس عوض کنع 😐😳 ابروم رف

کلا زیاد میاد اینجا منم خوشم نمیاد

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊
لامصب انقد شغال رو زمین بودکه تموم بشو نبودن حتی رو مبلا هم دستمال کثیف بود😵از اشپزخونه نگم برات دی ...

😂😂😂😂

2706