2737
2739
عنوان

به نام خدا تاپیک جدیدم و میگم زن عموم اذیتم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1432 بازدید | 78 پست
مامان و بابام تو زلزله چند سال پیش مردن من و داداش کوچیکم موندیم داداشم پیش عمم زندگی میکنه

وای واقعا متاسفم خیلی ناراحت شدم.غصه نخورعزیزم بعضی دخترا تازه خونه باباشونم تودوران مجردی پدرمادرشون بی مسولیت و بداخلاقی میکنن چ برسه ب شما که پیش زنعموتی.ناراحت نباش ب خودت برس ک ایشاله خواستگارخوب بیاذ برات بری سر زندگیت .امیدوارباش چون تو نیمه بیشتری اززندگیت مونده ک انشاله خوشبخت و عاقبت بخیر میشی😘

دوباره باردارم😐ایندفعه دیگه میمیرم ازبی خوابی 🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باشه برو بهزیستی  فکر کنم اونجا بهت یه اتاق بدن

به سن قانونی رسیدم ولی عموم حق پدری گردنم داره زحمتم کشیده مخالفه میگه بمون همینجا شوهر کن برو درست نیست بگن دختر... ولو شده

بلاخره یه جا ازم امضا خواستن این موفیقت و مدیونتون هستم 😭😭💪🏻💪🏻
2728
زن عموم میگه من توخونه دست تنهام کی کمک کنه تو که نیاز مالی نداری..ولی همش منت رو سرمه از خدامه که ب ...

البته اینطوری بهتر میتونه روت تسلط داشته باشه و ببخشید البته ولی ازت استفاده کنه

اگه کار مناسب میتونی پیدا کنی به هیچ وجه درنگ نکن

اونطوری تو هم خرده ریزه هایی از خرید خونه بخر براشون که زبونشون دراز نباشه بهت

و هم اینکه مجبور نباشی بخاطر شرایطتت خدای نکرده تصمیم عجولانه بگیری برا ازدواج

زن عموم میگه من توخونه دست تنهام کی کمک کنه تو که نیاز مالی نداری..ولی همش منت رو سرمه از خدامه که ب ...

دخترش چکاره اس پ مگه تو کلفتشی میگه نرو سر کار که کاراشونو بکنی

اگه شرایطت خیلی بده زنگ بزن 123  ببین جایی هست بتونی بری

عزیزم برادرت سرکار نمیره؟

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
وای واقعا متاسفم خیلی ناراحت شدم.غصه نخورعزیزم بعضی دخترا تازه خونه باباشونم تودوران مجردی پدرمادرشو ...

ممنون ولی اعتماد به نفس ندارم قیافم خوبه ولی تیپم خیلی خوب نیست..کدوم  مردی میاد با دختری که پیش عموش بزرگ.شده ازدواج کنه

2740
دخترش چکاره اس پ مگه تو کلفتشی میگه نرو سر کار که کاراشونو بکنی اگه شرایطت خیلی بده زنگ بزن 123&nbs ...

دخترش ارایشگاه داره همش بهم پز میده

گوش نده میگه تاکاراش بیفته رودوشت بلاخره که چی نمیتونی ک تااخر بااوناباشی.اگ کارکنی میتونی باداداشت مستقل بشی . عزیزم اصلا مظلوم نباش کنارشون توالان دلسوزی نداری ک درست راهنماییت کنه پسخودت عاقل باش

دوباره باردارم😐ایندفعه دیگه میمیرم ازبی خوابی 🙄
دوم دبیرستانه

ای جانم

خدا برات نگه ش داره ان شا الله

گلم ترجیحا باید این شرایط رو تحمل کنی تا یه مورد خوب برات خواستگار بیاد

فقط عجول نباش تو ازدواج

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...

سه چهار سالی بگذره با داداشت کار کنین مستقل بشین گلم

ممنون ولی اعتماد به نفس ندارم قیافم خوبه ولی تیپم خیلی خوب نیست..کدوم  مردی میاد با دختری که پی ...

عزیزم خب این که دلیل نمیشه

همه میدونن که عمو مثل پدر میمونه برای آدم

و با این فکرا خودتو اذیت نکن

شما اینو میگی بچه های بهزیستی چی بگن پس

ولی بازم سر کار رفتن میتونه حتی تو این موردم شرایطتو بهتر کنه

من یه دوست داشتم میومد پیشم..دختر عموم با من یه روز بحثش شد گفت اگه بگم دوستت قیدت میزنه گفتم من و دوستم با هیچ حرفی جدا نمیشیم یه روز که دوستم امد فهمیدم با هم رفیق شدن اصلا من و دیگه تحویل نگرفت

2706