2733
2734
عنوان

این همه دعا کردم اخرش چی شد

370 بازدید | 13 پست

هیچی 

اتفاق بدتر از اون افتاد

چه قد ذکر گفتم ک خدایا من اگر مشکلم حل نمیشه راه نجات برام بیار 

اما اونم هیچی

دیگ نمیخوام دعا کنم هیچ وقت دعاهام مستجاب نشد ک نشد

واقعا اعتقادی دیگ به دعا کردن ندارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مث یکی از فامیلای ما نباش ک میگفت من دعا کردم پس چرا شوهرم مرد

خب عزیزم یکوقت صلاح تو اتفاق ویگریست

منم یبار 1 هفته مشهد بودم از خدا ی پسره را خواستم ولی نشد

بعدها خداروشکر کردم ک نشد

الانش سخته

بذار دو سه سال دیگه میبینی ک میگی خداروشکر ک اون روز خدا ب حرفم گوش نکرد

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2731

چرا فکر میکنید شما بهتر از خدا میدونید چه اتفاقی باید بیفته؟

شاید شما تلاش نکردین و یه چیز باداورده از خدا میخواید

شاید چیزی که میخواید حق کس دیگست

شاید چیزی میخواید که بدبختی به زندگیتون میاره

شاید خدا میخواد بیشتر بندگیشو بکنید وبهش نزدیک شین

شایدخدا میخواد کاری کنه از این سختی چیزی یاد بگیرید برای اینده تا بعدا ازش استفاده کنید

شاید اون چیز حق شما نیست

ما در جایگاه خدا نیستیم

ما دعا میکنیم درخواست میکنیم

حالا خدا با توجه به مصلحت ما و قطعا مصلحت ادمای دیگه ای که مربوطن به شما و خواستتون میتونه اجابت کنه میتونه نکنه

چرا قهر میکنید با خدا؟

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.
2738
چرا فکر میکنید شما بهتر از خدا میدونید چه اتفاقی باید بیفته؟ شاید شما تلاش نکردین و یه چیز باداورده ...

عزیزم گاشکی یکی از مشگلاتم حل میشد فقط یکی من با خدا قهر نمیکنم ولی دیگ مطمعنم دعا ها ب احتمال حیلی کمقبول میشن دیگ انیدوار به قبول شدن دعاهام نیستم

باور کن چیز زیادی نمیخوام زندگی بی استرس مثل بقبه میخوام هر روز یه خبر بد هر روز یه گرفتاری جدید&nbs ...

ده روز،فقط،شکرگذارباش..غرنزن به سرخدا..ازداشته هات لذت ببر..همین چیزای ساده که آرزوی خیلی ازبندگان خداست.چمدونم سلامتی ت..فرزند مثلا..رزق،حلال و اندازه..سقف بالای سر..هرچی هرچی..ده روزشکرگذارباش و نگاهت به زندگی روشن و.مثبت باشه بعدخبرشو به منم بدی

الهی و ربی من لی غیرک
چرا فکر میکنید شما بهتر از خدا میدونید چه اتفاقی باید بیفته؟ شاید شما تلاش نکردین و یه چیز باداورده ...

من می خوام مادر بشم .این حق دیگرانه شما از کجا میدونی تلاش نکردیم .شاهد دعا  .نماز اول وقت و قران خوندنمون گاش میشدی

یه بار یه ایت الله بزرگی چهل سال تو دعاهاش یه دعای خاص میکرد و چیزی رو از خدا میخواست.خدا بهش نداد.بعد از چهل سال فهمید اشتباه اون خواسته رو داشته و از خدا بابت اجابت نکردنش تشکر کرد.حکایت ماست.تو دعاتو بکن یا داری امتحان بندگیتو پس میدی که باید همیشه شاکرش باشی یا صلاحت نیست.تو فقز دعاتو بکن

یه بار یه ایت الله بزرگی چهل سال تو دعاهاش یه دعای خاص میکرد و چیزی رو از خدا میخواست.خدا بهش نداد.ب ...

دیگ میزارم تقدیر منو با خودش ببره 

من میدونستم ک مشکلم حل نمیشه اما گفتم خدایا ی راه پیدا کن برام ک نجات پیدا کنم اما اونم نشد 

من می خوام مادر بشم .این حق دیگرانه شما از کجا میدونی تلاش نکردیم .شاهد دعا  .نماز اول وقت و قر ...

این یکی از شاید هایی بود که گفتما 

چندین شاید نوشتم

بله شما دوست داری مادر شی حق شما هم هست اما شما نمیگی شاید الان وقتش نیست؟

شاید بچه دار شم الان و بچم سالم نباشه؟

شاید خدا منتظره چیزای دیگه تو زندگیمو درست کنه و بعد بهم بچه بده

شاید اصلا حق شما یکی از اون بچه های طفل معصوم یتیم شدست؟خدای من و شما مگه خدای اون بچه نیست؟

پروردگارا نگذار دعا کنم که مرا از دشواری ها و خطر های زندگی مصون داری بلکه دعا میکنم در رویارویی با آن ها بی باک و شجاع باشم , نگذار از تو بخواهم درد مرا تسکین دهی بلکه توان چیرگی بر آن را به من ببخش ...پروردگارا تنها تو هستی که میتوانی تلنگری بزنی بر این دل درمانده تا شاید بفهمد از دست دادن تو سخت ترین از دست دادن هاست پروردگارا به من آرامشی ده تا بپذیرم هر آن چه را نمیتوانم تغییر دهم  و شجاعتی ده تا تغییر دهم هر آنچه را میتوانم تغییر دهم و بصیرتی ده تا تفاوت این دو را درک کنم پروردگارا اگر روزی فراموش کردم خدای بزرگی دارم فراموش نکن بنده ی کوچکی داری پروردگارا به جز خودت به کسی واگذارم نکن تویی پروردگار من پس قرار ده بی نیازی را در نفسم , یقین را در دلم , روشنی را  در دیده ام و بصیرت در قلبم پروردگار من بهترینم چقدر در زمین تنهایی و عجب صبری داری که با این همه گناه هنوز هم بنده ات را ناامید نمیکنی پروردگارا خودت میدانی که من به جز تو کسی را ندارم  دستم را رها نکن پروردگارا کمکم کن تا شیعه شایسته علی بن ابی طالب(ع) باشم امیر بی ادعایی که میگریست و در  مسجد کوفه عاشقانه صدایت میرد که : مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الْفَقيرَ اِلا الْغَنِىُّ / مَوْلاىَ يا مَوْلاىَ اَنْتَ الْكَبيرُ وَ اَنَا الصَّغيرُ وَ هَلْ يَرْحَمُ الصَّغيرَ اِلا الْكَبيرُ.