2733
2734
عنوان

ازدواج باخواستگارسنتی یا دوست پسربیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 261 بازدید | 23 پست
درضمن پسر مورد اولی الان سرمایه ش چهل میلیونه وگفته حداقل تا سه سال دیگه نمیتونه بیاد خواستگاریش

میخاستم بگم اولی و آدم پا عشقش بمونه ولی وقتی میگه تا سه سال دیگه نمیام خاستگاری حالا به هر دلیلی🙄🙄 این دیگه از نظر منطقی گزینه برای ازدواج نیست پس دومی بشرط اخلاق خوب و کاری بودن. جدی بودن هم چیز بدی نیست شوهر من بیرون خونه خیلی جدی و خشکه ولی با من وخانواده و بچه خیلی شوخ و مهربون😌

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه چیز دیگه یادم رفت بگم حسابدارا به حکم شغلشون همیشه مشغولن یه حسابدار هیچ وقت بیکار نمیشینه تا 12 شب هم میشینه کارمیکنه ولی عوضش پول خوب درمیاره جدی بودنشون خم بخاطر اینه که اصن فکرشون تو حساب کتابه 😁👍

2731
خواهر اولی اصلا بگیر نیس😅

اولی دوستمو خیلی دوس داره میگه میام خواستگاری ولی الان اوضاع مالیم بده سه سال دیگه میتونم بیام

آخه سرمایه ش نزدیک چهل میلیونه 

الان خریدحلقه ووسایل عقدشون فقط بیست تومن هزینه داره

اولی دوستمو خیلی دوس داره میگه میام خواستگاری ولی الان اوضاع مالیم بده سه سال دیگه میتونم بیام آخه ...

مشکل زنا اینه که نمیدونن اگه مردی زنیو بخاد زمین به آسمون میدوزه که بگیرتش اگه هم نخاد اگه زمین و به آسمون بدوزن نمیگیرتش. بهونه همیشه هست مردی که تو رو بخاد از زیر سنگم شده پول حلقه و.. جور میکنه مردا رو دست کم نگیرید 20 مليون پول میخاد جلو یه مرد بگیره که نره خاستگاری عشقش انقد یه مرد عاشق ذليله؟ 

2738