2733
2739
عنوان

حاجت گرفتن از حضرت رقيه (س)

| مشاهده متن کامل بحث + 5397 بازدید | 42 پست
من چله ازدواج گرفتم ولی موقعیت های دوستیم  دوبرابر شده😬🤣😂 به زودی مشکلت حل میشه عزیزم

چله چه سوره ای واسه ازدواج گرفتید 

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍
چطوري عزيزم چي گفتين بهشون؟نذر خاصي كردين؟! مهمترين حاجت زندگيمه ابروم و ايندم در خطره 😔🥺

راستش ن نذر و چیزی نبود با دل شکسته و جوریکه دیگه از همه چیییی و همه کس قطع امید کردم و ب خودشون پناه بردم 

برا ت۱۴ صلوات ب نیت حضرت رقیه فرستادم گلم

There is GOD💚💚💚   ..                                               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزيزم قبلا بكم تنبلي ميكردم بعضي وقتا ولي الان هشت ماهه اول وقت ميخونم همشو 🥺😔

عززززیزم. 

دعامیکنیم همگی انشاالله مشکلت حل بشه🌹

برای حاجت دل منم . سلامتی عزیزام وپدرمادرم خییییییییلی دعا کنید ممنون🌹🌹🙏🙏🙏

من ازون دسته آدمایی هستم که گله نمیکنن و به وقتش تلافی میکنن😁😀👊🙃                                                                                       عشششششقم ❤نفسم ❤همسرم😍
2728
چله زیارت عاشورا خودم دارم میخونم ولی حق شناسو نه بلد نیستم میشه بگین

يكم طولانيه سرچ كن كامل توضيح داده يه كانال هم داره حاجت روايي توش زده ميتوني بري بخوني 

@haghshenas110

لطفا براي حل مشكل من دعا كنيد 🥺😔🙏🏻
راستش ن نذر و چیزی نبود با دل شکسته و جوریکه دیگه از همه چیییی و همه کس قطع امید کردم و ب خودشون پنا ...

مرسي عزيزم 😔🥺خيييييلي نيازمندم به دعاهاتون 

2738
زیاد ب حضرت رقیه متوسل میشم .... سلامتی مادرمو مدیونشم ❤ همیشه میگم .... من ب معجزه ی دستهای کوچکت ...

تو رو خدااااا ميشه خواهش كنم التماس كنم چارشنبه كه شهادتشونه سفارش منو كني اسمم معصومس تو رو خدا يادتون نره