2737
2739

سلام دوستان من 20سالمه وبایک پسرهمسن خودم 2سال پیش اشناشدم 

ایشون خیلی خیلی خیلی عاشقم بود به حدی که خونوادش و دوستاش و اقوامشم میدونستن همه چی خیلی خوب بود ولی خب من چون اهل این داستانانبودم میگفتم زوده واسه رابطه دوستی ایشونم خیلی اصرارکرد خیلی توجه میکرد اکانتاشو میداددستم رمزگوشیشم اثرانگشت من بود خلاصه خیلی هوامو داشت همیشه بیرون میبرد جواب نمیدادم نگران میشد ب دوستام پیام میداد و هرروز باکادوهای مختلف سورپرایزم میکرد بعد یه دختری همکارش شد که ازاین عشوه گرهابود کم کم عشقم سردشد به هرچیزی گیرمیداد بعد یکباره دیدم 7ماه نمیاد سرقرار کلا تواون7ماه محل نمیداد هرهفته کات میکردم باگریه برمیگشت و التماس میکرد نبایدبرم ولی بازم نمیومد خلاصه خیلی اذیت شدم ونمیدونستم بااون دخترواردرابطه شده بود و علت سردیاشو هنوزنمیدونستم بعد اون 7ماه اومد عذرخواهی گفت همه چیو دوباره درست میکنم یک دیدارداشتیم بعد یکباره گفت مشکلی دارم نمیتونم باهات باشم کلارفت گفت اگه میتونستم باکسی باشم برمیگشتم ولی نمیتونم بعدش دیدم باکسی واردرابطه شد ولی بازم هرازگاهی به من پیام میداد گاهی میگفت ازم متنفره گاهی ابراز پشیمونی ازکاری که باهام کرد اخرین بار اواخر خرداد گفت دلم تنگه بیاببینمت من گفتم باشه بعدقرارو مثل همیشش کنسل کرد.

بعددیگه ازش خبری نشد.سابقه نداشته اینهمه مدت نیاد اونم کسی که نهایت پیام ندادنش 1ماه بوده

اینم بگم اولین رابطه عاشقانه زندگیشو بامن تجربه کرد

البته من خیلی طول کشید بانبودش کناربیام و عادت کنم ولی امشب همش توفکرمه که برمیگرده یا نه 

اخرین باریم که دیدمش توجمع دوستانمون بود توی اکیپ عکس یک دخترخانومو توگوشیش دیدم خیلی بهم ریختم دوباره

ولی همیشه باوجود شلوغی دورش میومد

همیشم میگفت به من که معصوم ترینم براش و درکش میکنم و هیچکس مثل من دوسش نداشته

اواخرخردادم که اخرین پیامش بودهی عذرخواهی میکرد هی میگفت پشیمونم قطعا جبران میکنم...

بیخیالش شدم ها و قرارنیس برگردم فقط میخوام بدونم بنظرتون ممکنه باز سروکلش پیدابشه؟

مردم اغلب می‌گویند انگیزه‌ها دوام ندارند. خب، اثر حمام نیز ماندگار نیست. به همین دلیل توصیه می‌شود روزانه دوش بگیرید.

آره ممکنه 

ولی داره باهات بازی میکنه دیگه خود دانی😅

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقددددد ساده ای  ای خدا ای خدا ای خداااا

دیوار بدم ؟😂

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2728

اینهمه تحقیرت کرده هنوزم دلت تنگه واسش؟ 

این همه غرورت رو شکونده؟ 

واقعا ک

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
2738

سنت کمه و تجربت کم و اونم سنش کمه و تجربش کم و هر چیزی براش تازگی داره حتی اون دختر رو هم ممکنه ول کنه و بره با ی دختره دیگه دلخوش بهش نباش و رابطتو باهاش تموم کن تا بیشتر اسیب نبینی.... 

لعنت به مردای بی صفت و بد ذات و هوس باز و تنوع طلب

اینکه مردا بد ذاتن و تنوع طلب شکی نیست.ولی اسی هم زیاد چ... کن زده بوده ب برق براش.استغفرلله پسر پیغمبرم بود میرفت

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
2706