2733
2734
بفرما

خصوصیات اخلاقیمو اگه میتونی بگو لطفا😃

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نظرش راجبه من و شوهرم چیه؟ شوهرم جاریمو چجور ادمی میبینه؟

شوهرت به چشم زن داداش یک خانم خوب میبینه و بهش احترام میزاره نظر جاریت میگه که ادم های خوبین و کسب و کارشون عالیه خانمی شوهرت کلافه اس چرا اذیتش میکنی انقدر بهش گیر نده 

کاربری دست دو نفر 
2731
خصوصیات اخلاقیمو اگه میتونی بگو لطفا😃

خب یلدا خانم یک عدد خانم با وقار مهربون خوش اخلاق خجالتی اجتماعی نیستی زیاد و اینکه اندام تقریبا وزنت از 50 تا 70 قدت 160 تا 170 درسته ؟موهاتم رنگ کردی ؟خرمایی انگار یا طلایی

کاربری دست دو نفر 
2738
احساس میکنم رابطمون مثله قبل نمیشه خیلی پرو تشریف داره اخه

رابطتتون سرد شده اعتماد بهش نداری ولی خودت میتونی به اوایل برگردونی و اینکه هنوزم ازت انتظار داره بهش بی محلی میکنی یه سری مشکلات داری که مرتب میگی بی خیال 

کاربری دست دو نفر 
خب یلدا خانم یک عدد خانم با وقار مهربون خوش اخلاق خجالتی اجتماعی نیستی زیاد و اینکه اندام تقریبا وزن ...

خصوصیات منم میگی لطفا ؟

میشه برا اینکه به حاجتام برسم و اونم عاشقم بشه و بیاد خواستگاریم وباهم ازدواج کنیم و خوشبخت بشیم یه صلوات بفرستید .۵ ساله عاشقشم دعام کنید بدون اون نمیتونم زندگی کنم
خب یلدا خانم یک عدد خانم با وقار مهربون خوش اخلاق خجالتی اجتماعی نیستی زیاد و اینکه اندام تقریبا وزن ...

یادم رفت یه چیزو بگم🤦🏻‍♀️کاربری برا دوستمه

خجالتی نیستم اما خب با هرکسی هم نمیتونم صمیمی بشم😁وزن و قدم قریبا درسته..موهامو رنگ نکردم اما خودش حالت خرمایی داره😁

میتونی اینو بگی عشقم برمیگرده یا نه؟

با آدمایی که دوسشون دارید حرف بزنید....وقتی ناراحتن،وقتی خوشحالن،وقتی عاشقن، وقتی دلخورن و نمیتونن ببخشن،وقتی غصه امونشونو بریده،وقتی اعصابشون خورده....آدمیزاد اگه حرف نزنه باید تنهایی بار درداشو به دوش بکشه، حرف دل آدمارو پیر میکنه، حرف بزنید....عضو گروه رز زرد...وزن شروع:68 ....هدف اول:62....هدف دوم:59....هدف سوم:55...هدف نهایی:50
2706