2737
2734
عنوان

حس بویایی ندارم

1395 بازدید | 91 پست

هفته پیش بود سردرد وحشتناکی گرفتم با کمی کوفتگی و لرز و تب ۳۷.۵ الان ۵ روز هم هست حس بویایی اصلا ندارم ولی چشایی چرا

یعنی کرونا دارم؟!!!

خدایا شکرت بخاطر همه نعمتهایی که بهم دادی🙏🌹

توضیحات دکتر طب سنتی  :

برای بیمار کرونایی به هیچ وجه از غذاهای سنگین و سرخ کردنی استفاده نکنید چون باعث جذب آب و کم آبی بدن میشود و حجم سرفه ها و سردرد و تنگی نفس زیاد و ریه آسیب خواهد دید.

از سوپ و آش استفاده شود.

ترکیب سوپ : هویج ، کرفس ، کدو خورشتی ، لبو و کمی آبغوره و روغن زیتون

این سوپ برای تمام افراد با مزاج های مختلف منعی ندارد آب بدن را تامین می‌کند باعث بهبود کرونا میشود.

داخل سیب را اندازه یک قاشق تا دو قاشق خالی کنید و داخل آن عسل بریزید نزدیک حرارت ملایم قرار بدید مثل سماور یا شوفاژ

تا صبح بذارید بمونه عسل به خورد سیب بره و شهدی که داخل سیب جمع شده رو صبح بنوشید خود سیب رو هم میل کنید

این روش برای درمان بیماریهای ویروسی و تمام افراد مناسب هست مخصوصا در فصل سرما.

برای درد بدن محل درد با روغن های گرم ماساژ داده شود. باعث تقویت سیستم دفاعی بدن می‌شود.

از وایتکس به هیچ وجه استفاده نشود باعث آسیب شدید به ریه ها میشود.

به جای وایتکس از نمک و سرکه (بهترین ضد عفونی کننده) یا آب صابون استفاده شود.

استراحت و دمنوش بابونه خیلی‌ مهم است.

ماساژ دادن و حجامت کردن و بادکش گذاشتن و غذای آبدار خوردن مانند انواع آش ها و سوپ ها باعث تقویت سیستم دفاعی بدن می‌شوند.

شربت انار و زرشک استفاده شود.

افراد دیابتی میتوانند از عسل آویشن استفاده کنند🌺🌺🌺 چند نکته ضروری دیگر‌:🌷🌷🌷 روغن حنظل داخل گوش بریزید مخصوصا وقتیکه میرید بیرون

داروی جامع امام کاظم علیه السلام هم بخورید

بخور جوش شیرین بگیرید برای درمان کرونا خیلی خوبه

بخور پونه بگیرید

لبنیات سرد مثل ماست کم‌تر بخورید اما شیر و زردچوبه گرم برای عفونت و باکتری خیلی‌ خوبه

آب سیب یا سیب و شلغم زیاد بخورید

اگه قلیون دارید قلیون نعناع رو برای ریه حتما استفاده کنید

یه نکته کلی هست راجب روغن بنفشه

داخل بینی بریزید و چند دقیقه به حالت سجده باشید حس بویایی و چشایی مربوط به کرونا رو هم درمان می‌کنه

اینا امتحان شده

انار پخته شده برای عفونت خوبه

بخور اکالیپتوس هم خوبه

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بله متاسفانه.رعایت کن بقیه نگیرن تا دو هفته بعد از بهبودی

همسرمن مدتیه که مریض شدن ومتاسفانه سکته کردن وشرایط و خرج زندگی با دوتا بچه کمی سخته.ومن تصمیم گرفتم اینجا  ،ادویه ی جنوبی و خرما با تضمین عطر و طعم عالی درست میکنم دست ساز و خونگی و اصل.اگه خواستید بخرید من با تضمین کیفیت براتون ارسال میکنم و درخواست بدین با عشق تقدیمتون میشه.اگه امکان داره برای سلامتی همسرم هم دعاکنید زندگیمون به روال قبل برگرده😭      کاربری من   adviye_hanaii@      کانال ایتا      https://eitaa.com/adviye_hanaii91

منم ۱۲ روزه بویایی ندارم 

میگن تا ۳ ماهم برنمیگرده 

کاش میفهمیدیم اگه نظر یکی باما فرق داره دلیل نمیشه نهایت بیشعوری رو به کار ببریم و بتوپیم بهش چه تو مجازی چه واقعی کاش آدما اونقدری که ادعای شعور دارن نصف همون ادعا شعور داشتن 
توضیحات دکتر طب سنتی  : برای بیمار کرونایی به هیچ وجه از غذاهای سنگین و سرخ کردنی استفاد ...

ماهم زمانیکه کرونا گرفته بودیم چنتا از این دستورات عمل کردیم ،خیلی خوب بود حالمون بهتر میشد

2706