2733
2734
عنوان

آبله مرغون کلافم کرده کمک

2359 بازدید | 37 پست

سلام دوستان من ۲۹ سالمه ابله مرغون شدید گرفتم تا داخل گلوم و بینیم زده تمام پوست سرم زیر موهام پره

رو گردنم رو اعصابش زده گردنم خیلی درد میکنه

کیا راهای موثر برای وضع منو میدونن؟ دکتر هم رفتم دارو داده هنوز اثری نداشته

بایدتحمل کنی عزیزم کم کم خشک میشن همون داروهارو مصرف کن تاخوب شی زمان میبره

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من ۲۵ سالگی گرفتم خیلی شدید بود، دقیقا توی صورتم و توی سرم یک عالمه زده بود، دکتر پوست بهم کرم ترمیم کننده سی گل داده بود هرروز میزدم، اصلا آبله ها رو دست نزن تا خودشون بیفتن، حلیم هم میگن برای درمانش خوبه، من یکی دوبار خوردم

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌

هرروز دوش بگیر اصلا نخارون منکه یادم کلل دوتا دونه جوش زدم مامانم منو به زور فرستاد مدرسه شانس اوردم هیچکدوم از همشاگردیام نگرفتن😑🤦🏻‍♀️ 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
من ۲۵ سالگی گرفتم خیلی شدید بود، دقیقا توی صورتم و توی سرم یک عالمه زده بود، دکتر پوست بهم کرم ترمیم ...

ترمیم کنندهرو الان بزنم یا بعد اینکه خشک شدن؟ ردش میمونه؟قیافم وحشتناک شده

خواهر من تازه گرفت همین صبی رفت دکتر گفت ابله مرغونه فقط زیر بغلش داشت با روی کمرش اینا که رفت دکتر گفت دکتر روی همون قسمتا امپول زد دارو هم داده شما هم باید تا زیاد نشده بود میرفتی دکتر

چه بی هوا....!    هوای گریه دارم😔     واسه آرامشم و خوشبختیم یه صلوات بفرستی❤🧡💛💚💙💜
ترمیم کنندهرو الان بزنم یا بعد اینکه خشک شدن؟ ردش میمونه؟قیافم وحشتناک شده

الان بزن، اگر دست نزنی هیچکدوم جاش نمی مونه، برای من که نموند

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
2706