2737
2739
عنوان

کسی ب تازگی ای وی اف ب همراه تعیین جنسیت داشته

| مشاهده متن کامل بحث + 246 بازدید | 40 پست
فقط میدونم تعیین جنسیت دوبرابر معمولی هست  اون زمان که ای وی اف با ده تومن تموم میشد تعیین جنس ...

نه بابااااا

من سال ۹۷ انجام دادم کل پروسه آی وی اف با همه آزمایش ها و سونو ها شد نزدیک ۱۶ تومن. تعیین جنسیت هم ۳_۴ تومن حداکثر. بستگی به تعداد جنین ها داره

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من میخوام از شهرستان بیام تهران چند روز کار طول میکشه میشه یه کم‌توضیح بدی

یه روز برای دارو باید بیای که بنویسه

یه بار ده پریودت

یه بارم روز انتقالت

هر روزی هم که بیای برای عمل و انتقال نهایت تا ۱۲ مرخص میشی

مامانم رفت😔🖤 و من موندم و خاطره هاش🥀دوست داشتی یه صلوات برای مامانم بفرست🙏
2728
۵۳ ساااااال؟؟؟؟ دیگه حال داشته بجه بزرگ کنه ؟ من ۳۶ سالمه حاملم حس میکنم ادم حال نداره🙄🙄🙄

بعله عزیزم

با اینکه وضعیت مالی فوق العاده ای داشتن با زندگی خوب

فقط جای بچه کم بود تو زندگیشون

اینم خواست خداست🤗

نمیخوادبمونی که داروهاتو میگیری میری برای سونو وروز عمل باید بیای

اها ممنونم عزیزم

خداي خوبم همه وجودم مواظب فرشته توي وجودم باش من اونو ازت سالم ميخوام تو رو جان مهدي🙏🏻🙏🏻🙏🏻
نه بابااااا من سال ۹۷ انجام دادم کل پروسه آی وی اف با همه آزمایش ها و سونو ها شد نزدیک ۱۶ تومن. تعی ...

مرکز مام ۸ تومن بیشتر میگیره برای تعین جنسیت

مامانم رفت😔🖤 و من موندم و خاطره هاش🥀دوست داشتی یه صلوات برای مامانم بفرست🙏
2740

من قراره اصفهان انجام بدم ولی یه کاربر گفته که اصفهان ندیده کسی جنینش بگیره حالا من استرس گرفتم چون اصفهان قراره انجام بدم

فمن ذا الذی ادعوه فیستجیب لی...پس کیست که او را بخوانم تا مرا اجابت کند؟ یا الله یا الله یا الله