2726

میخوام هزینشو‌بدونم و اینکه کجا انجام دادید ممنون

خداي خوبم همه وجودم مواظب فرشته توي وجودم باش من اونو ازت سالم ميخوام تو رو جان مهدي🙏🏻🙏🏻🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام من تومرحله انتقالم کلا13 م تومن میشه 4یا5تومنم اگر تعیین جنسیت بخوای اضافه میشه

سلام عزیزم کجا انجام دادی 

خداي خوبم همه وجودم مواظب فرشته توي وجودم باش من اونو ازت سالم ميخوام تو رو جان مهدي🙏🏻🙏🏻🙏🏻

سلام دوست عزیز

خاله ی دوست من شاید باورت نشه ولی با ۵۳ سال سن

آی وی اف کردن

تعیین جنسیتشونو نمیدونم چی بوده

ولی دوقلو دختر دار شدن😍

تو تبریز

با هزینه ی حدودا فک کنم ۲۰ تا ۲۵ تومن

تهرانم مرکز مام توی سعدی جنوبی

من میخوام از شهرستان بیام تهران چند روز کار طول میکشه میشه یه کم‌توضیح بدی

سلام دوست عزیز خاله ی دوست من شاید باورت نشه ولی با ۵۳ سال سن آی وی اف کردن تعیین جنسیتشونو نمیدو ...

۵۳ ساااااال؟؟؟؟ دیگه حال داشته بجه بزرگ کنه ؟ من ۳۶ سالمه حاملم حس میکنم ادم حال نداره🙄🙄🙄

جنین فریز داشته باشی یکماهه انتقال میدن

من جایی تو تهران ندارم بمونم جنینم ندارم میخوام بدونم‌ پروسه انجامش چه جوریه من یه شش ماه دیگه میخوام برم

تهرانم مرکز مام توی سعدی جنوبی

منم روز نه انتقالمه

دکتر نصر انجام داده

ببخشید ولی شیراز جنوبی ادرس

مامانم رفت😔🖤 و من موندم و خاطره هاش🥀دوست داشتی یه صلوات برای مامانم بفرست🙏
اگر هایپر نشی 45 روز انجام میدن

مثلا روزی ک میرم روز اول پریودم باشه یا اخرش

2706