2733
2734
عنوان

مادرشوهرتون هر چندوقت

654 بازدید | 45 پست

به شوهرتون زنگ میزنه؟؟؟

مادرشوهر من هرروز اونم طولانی مدت حرف میزنن ...

حریم خصوصی زندگیم از بین رفته چون از همه چی خبر داره هرروز... شما باشید چه میکنید؟

پسرشه خودت بزار جاش اون موقع اذیت نمیشی...

💞در تاریخ 99/9/9ب تموم ارزوهام رسیدم 💞تیکر عروسیمه💑💍همســرمهمه کسمه دردش ب قلبم😍میشه برام صلوات بفرستین❤ببخشید دوستان من اعلاناتم زیاد ممکن نبینم  فک نکنید بی ادبیه...🙏❤🍬🌟     ❌🔴درخواست دوستی🔴❌ لطفا منو تو تاپیک حس شیشم تگ نکنید نی نی یار تذکر دادن بهم...🙏❤🍬🌟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اصلا زنگ نمیزنه‌...هیچوقت😁

پدرشوهرم در حد یه دقیقه گاهی زنگ میزنه حال پسرمو میپرسه

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

هیچ کاری نمیتونی بکنی چون مادر و پسرن دوس دارن حرف بزنن😢

پسرم ماه 🌛شب تارم دخترم ستاره ⭐ درخشانم.خدایا ممنون🤲 بخاطر دسته گل هایی 🌹🌹که به امانت سپردی دستم.امیررضا و بارانم دوستتون دارم❤❤❤
2738

والا شوهرم از بس بیرونه نمیدونم کی بهش زنگ میزنه اما میدونم گزارش آب خوردنم به باباش میده

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗

من شوهرم بهم هر روز زنگ میزنه و امار میده. من ام حریم خصوصی ندارم. دارم فکر میکنم اگه باردار شدم چکار کنم که که خبرگزاری نکنه. باور میکنی روز خبرنگار رو به شوهرم و مادرش تبریک گفتم

؟

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2706