2737
2739
عنوان

واقعا حقم این نبود بعد دوسال

| مشاهده متن کامل بحث + 393 بازدید | 38 پست

قاطعانه در برابرش وایسا هر چه بادا باد ازین بدتر نمیشه. بهش نشون بده در وقت خودش کوتاه نمیایی یا درست میشه یا از زندگیت کم میشه به خدا ارزش نداره با آدم از خود راضی زندگی کنی پیر میشی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره گوشیمم از دسترس خارج کردم چون باید بدونه من زنشم ن عروسک ک هز کی هز کاری گفت بیاد انجام بد رو من ...

ی مدت بیخیالش شو اگ مرد باشه قصدش زندگی کردن باشه برمیگرده آدم میشه اگ ن ک بیشتر فکر کن عزیزم انشالله هرچی خیره اتفاق میوفته 

روزهای خیلی خیلی سختی میگذرونم لطفا یک صلوات مهمونم کنید تا زندگیم درست بشه ممنون❤
قاطعانه در برابرش وایسا هر چه بادا باد ازین بدتر نمیشه. بهش نشون بده در وقت خودش کوتاه نمیایی یا درس ...

اخه من همه جوره کوتاه اومدم الانم فقط سر کاری ک کرده ناراحتم واقعا چرا باید ب خودش اجازه بده ک هر کی هر چی بگ بیاد ب من بگه منو امتحان کنه 

2731
ی مدت بیخیالش شو اگ مرد باشه قصدش زندگی کردن باشه برمیگرده آدم میشه اگ ن ک بیشتر فکر کن عزیزم انشالل ...

اخه واقعا ما این همه لطف کردیم ولی اون نمک نشناسی کرد ا ز این میسوزم

اخه واقعا ما این همه لطف کردیم ولی اون نمک نشناسی کرد ا ز این میسوزم

اینقد درحقش لطف کردین فک کرده خبریه یا خیلی از شما بالاتره ک این کارارو میکنین ولی نمیدونه ک همش بخاطر وجود تویه اینجور آدما تا آرنجم عسل بکنی تو دهنش گاز میگیرن

روزهای خیلی خیلی سختی میگذرونم لطفا یک صلوات مهمونم کنید تا زندگیم درست بشه ممنون❤
اینقد درحقش لطف کردین فک کرده خبریه یا خیلی از شما بالاتره ک این کارارو میکنین ولی نمیدونه ک همش بخا ...

اره دقیقا ولی منم میخوام  عین خودش رفتار کنم 

لزفا سه تاپیک آخر برام گزارش بزن وگرنه دردسز میشه برام 

اره دقیقا ولی منم میخوام  عین خودش رفتار کنم  لزفا سه تاپیک آخر برام گزارش بزن وگرنه دردس ...

باشه عزیزم

2738