2737
2739
عنوان

توروخدا بیاید کمک فوری . دفع دشمن

3125 بازدید | 173 پست

الان زنگ زدم مادرشوهرم از بس گریه کرده بود صداش گرفته بود ،گفت پول ریختن کمپ که بیان شوهرمو بگیرن ببرن کمپ. از تنها شدن میترسم مدتی شوهرم نیست و تنهام چیکار کنم پدرشوهرم نیاد خونمون دعای دفع آدم شرور بلد نیستین؟ هر چی هم تند بشم باهاش باز به بهانه سر زدن میاد میشینه تو خونه ما هیچ کاری هم جرات نمیکنه بکنه ها حرف هم جرات نداره ولی حضورش نگاهش آزارم میده . میگم تنهام شوهرم نیس سواستفاده نکنه آدم و بدشانسی یهو بیاد بلائی سرم بیاره. کلید خونمون هم داره من همیشه از داخل درو قفل میکنم از ترس. فکر و خیالش داره دیوونم میکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یعنی میترسی بهت تجاوز کنه؟؟به عروسش؟؟    

کسی که میبینه پسرش اعتیاد داره، فروشش هرجور هست داره میجنگه واسه ترک کردن پسرش زندگی نوه اش چیزی کم نزاری داره کار میکنه نان آور خونه شده . کلی مشکل داره بیاد اینجور اوار شه سرش بجای اینکه دست نوازش پدری رو سرش بکشه این آدم اصلا من فقط بخاطر مادرشوهرم ابروش و نبردم و شوهرم  ، هرچی هم کار واسه ما انجام بده دلم باهاش صاف نیس. تازه وقتی زایمان کردم همش میومد میگفت بچه گشنه سینه بهش بده منم عمدا شیر خشک میدادم 

2738
قفل خونه رو عوض کن.یادرو ازپشت قفل کن .میتونی قفلو عوض کنی بعد بری خونه مامانت

نمیتونم ، مگر اینکه بهانه کنم دزد اومده خونه قفل و عوض کردم بعد خ نه ما حیاطی هست . پدر یک با ۶۲ سال سن بیماری قلبی از دیوار میاد تو حیاط در خونه و‌پنجره تو حیاط  میزنه تا در باز کنی. الان‌۲هفته اس خونه مامانمم نمیشه خونه رو خالی بزاری همیشه چقدر اینجا بمونم نمیشه

خانوادت کجان برو‌پیششون قفل درو عوض کن فعلا

به چه بهانه ای بزن الان ۲هفته اس خونه خانوادمم کولرمون سوخته خرابه . خونه در پیکر نداره زندگیمو ول کردم به امون خدا اینجا هم هر روز مامانم بهم گیر میده برم خونه ام.زیاد اینجا نمیتونم بمونم .کدورت پیش بیاد با خانوادم دیگه اصلا نمیتونم بیام. حامی و نگهداری پسرم مامانمه

به چه بهانه ای بزن الان ۲هفته اس خونه خانوادمم کولرمون سوخته خرابه . خونه در پیکر نداره زندگیمو ول ک ...

مگه نمیدونن همسرت کمپه؟!

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
2706