2737
2739

اگه نمیخای مهاجرت کنی دبیری

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»

از صبح دو سه تا تاپیک با این عنوان زده شده، یحتمل همه بین این دو رشته مردد موندن😁

من بشدت معتقدم که شغلهای تمام وقت و شیفتی روح و جسم خانوم رو فرسوده میکنه

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قطعا دبیری.عشقه.بهترین شغل برای یک زن.با یه سری بچه از آب و گل درومده دو سه ساعت وقت میگذرونی همشم که تعطیلی خدا بده برکت😂خیلی پشیمونم که نرفتم دبیری.مخصوصا درسای حفظ کردنی طرف لم میده یک ساعت سخنرانی میکنه و خدافظ😂

2731

دبیری وقتی دانشجویی حقوق داری برات سابقه حساب میشه تایم کاریت مشخصه از بیماریا دوری بعدا ازدواج کنی راحت تری برا کار خونه و بچه و... روحیت بهتره چون بیمارستان هروز افرادیو میبینی ک شرایط سختی دارن.. کار پرستاری سخته کمردرد و... وهزارن چیز دیگه

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
2738
دبیری چون تابستونها تعطیل کل عید تعطیل تعطبلات رسمی همینطور اما پرستاری این مزایا نداره بعد شب ...

آره راست میگن. پرستاری با صحنه های دلخراشی مثل سوختگی و زخم های وحشتناک و این چیزا روبه رو میشی . ولی یه خوبی هایی هم داره مثلا اطلاعات خودت بالا می‌ره واسه زندگی شخصیت معمولا تو خانواده اگه کسی پرستار باشه خیلی به کار میاد و آدم مفیدیه 

ای بابا چرا از چه لحاظ پشیمونی

از لحاظ اینکه شیفت در گردش داری.و زندگیت نظم نداره(من دوس دارم ثابت باشه تایم شغلم،یه سریام این گردشو دوس دارن)

خوابت هی تنظیم نمیشه یبار شبی یبار صبی یبار ظهری.زندگیت رو هواس

استرس بیمار همراه بیمار سرپرستار سوپروایزر و....

احتمال بیماری خودت

شب عید یلدا سیزده همه شیفتی

اما معلمی از ۸میرن تا ۱۲ونیم اون وسطم ۳تا زنگ تفریح دارن:|

کلاهم تو تعطیلاتن.درس دادی دادی ندادیم ندادی...

مادرم معلمه کویتشه

معاونتم گرفته حقوقش ۷تومنه 

دگ چی میخواد؟؟؟

پرستاری کارش سخته حقوقش خیلی بهتر از معلمی هست پرستار چهار رو هفصد میگیره معلم با سابق بالا خوب میگیرن ولی بازم اندازه پرستار نیست ولی کار معلمی راحتتره کلا بیستوچهارساعت در هفتست اکثرنم تعطیلن برای یه خانم معلمی خوبه .بسته به علاقه ی خودت داره من چون از محیط بیمارستان بدم میاد معلمی برام شغل باحالتریه معلمی رو انتخاب میکردم

دبیری بهتره هم تعطیلی تابستون داری،هم اینکه برخورد دکترها و سرپرستارها خیلی بده با پرستارها و عین یه برده نگاه میکنن البته این در همه موارد صدق نمیکنه اما متاسفانه زیاد دیدم....ساعات کاری پرستارها هم شب و روز نداره 

2706