2737
2734
عنوان

مرد ایده آل من😁🙈مرد ایده ال شما؟+مجردا بیاید متاهلا عخه^-^

| مشاهده متن کامل بحث + 795 بازدید | 91 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودتونم دکترید؟ اره میدونم هیچ چیزی تضمین کننده این نیست طرف درک داشته باشه

نه من مریضش بودم ۲۰سالم بود دیدم

الان ۴سال از ازدواجمون میگذره خیلی اذیتم کرده خیلی

💚💚💚💚الحمدلله استغفرلله لا اله الا الله💚💚💚💚
2728
2738
چرا همه درون گرا دوس دارن؟؟؟

من چون خودم درونگرا هستم نمیتونم با برونگرا کنار بیام.

وقتی هیچ دوستی ندارم و یا از مسافرت ها و تفریحات دسته جمعی لذت نمیبرم بنابراین نمیتونم باادمی که از این مدل زندگی خوشش میاد خوشحال باشم

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت
اذیت ؟؟چرا؟

اینکه همیشه نیست و وقت نداره

به قول دوستام میگن تو ازدواج نکردی فقط یه خونه مجردی گرفتی

خونوادش من و نمیخواستن بخاطر همین باهام لجن اذیتم میکنن

خودش تا پارسال دست بزن داشت

کلی زن و دختر دورشه همش البته چیزب ازش ندیدم

💚💚💚💚الحمدلله استغفرلله لا اله الا الله💚💚💚💚

پزشک قد بلند نسبتا هیکلی چشم و ابرو و مو تیره پوست گندمی محترم و مودب و <<پاک>>البته اولین معیاره پاکی

چهره معمولی, بسسسسیار مهربون 🥺🥺🤧🤤

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
2706