2733
2739
عنوان

خانوما تستر فرقش با فر چیه

440 بازدید | 8 پست

سلام

من فر داشتم مارک نوبل دیشب همسرم از مغازه دوستش یه اون توستر خریده اورده میخوام بدونم یکین کدومشون بهترن

اسمشم سرانزو 60 لیتر نوشته 

اگه کسی داره لطفا تجربشو ه مرسی

سلام👋 این روزا حال روحی خوبی ندارم میشه یه صلوات برام بفرستین?🙏ضمنا هرکیو میبینم دعا میخواد یا صلوات همیشه فرستادم🌹دوستتون دارم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فر قوی تره.توستر درحد پیتزا و کیک وشیرینی جواب میده .من مرغ وماهی و جوجه رو تو فر درست میکنم

فک میکردم برعکسه

نمیشه همزمان دوتاشو داشته باشم?

حیفم میاد بفروشم مخصوصا بخاطر جوجه گرداننش فرمم داره ولی نمیچرخه🙈

سلام👋 این روزا حال روحی خوبی ندارم میشه یه صلوات برام بفرستین?🙏ضمنا هرکیو میبینم دعا میخواد یا صلوات همیشه فرستادم🌹دوستتون دارم❤
2728
فر قوی تره ...

چرا برعکس فک میکردم😬

فک میکردم برعکسه نمیشه همزمان دوتاشو داشته باشم? حیفم میاد بفروشم مخصوصا بخاطر جوجه گرداننش فرمم د ...

داشته باش خب‌‌.جوجه گردان توسترمن یکیه کرایه نمیکنه دوبار سیخ بزنم .هرجور خودت راحتی

نون هم گرم میکنیم داخلش

خوش اومدی آوای مامان😘😍
داشته باش خب‌‌.جوجه گردان توسترمن یکیه کرایه نمیکنه دوبار سیخ بزنم .هرجور خودت راحتی نون هم گرم میک ...

اهان ممنون چه میدونم گفتم زشت مباشه دو تا چیز با یه کارایی داشته باشم

2738
فر بهتره عزیزم. توستر تقریبا همونه اما کوچیکش

ممنون گلم