2733
2734

فکر کنم پارسال بود تو نی نی سایت یه دختری تاپیک زده بود گفته بود پذیرش گرفتم از یکی از دانشگاهای ایتالیا .مامانم گفت نرو شوهر گیرت نمیاد😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑 اینم نرفته بود. 

حرفی سخنی؟؟؟🙄🙄🙄🙄

این اکانت پنجم منه دیگه شماره و ایمیل ندارم لطفااااا منو نترکون نی نی یار 😭😭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خوب چه ربطی داشت

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.
2731

واااااای خدا من مردم😂😂😂😂😂😁😁

اگر بمیرم مامان بابام تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂
باور نمیکنم باور نکن امروز یکی تاپیک زده بود طلسم پشت مبلش پیدا شده بود این دیگه چیه؟عکس نتی بود در ...

ینی ی انسان انقد مریضه ک بیاد هممونو سرکار بزاره آخه چرا ب چ علت😑😑😑

خدایا پناهم باش ک بهترین پناهی😍💚💙💜💛🧡❤
2738
من دیروز رویادم نمیاد پارسال رویادته😳

انقدر سطح فکرشون پشم ریزون بود که همیشه یادمع😂😂😂

باور نمیکنم باور نکن امروز یکی تاپیک زده بود طلسم پشت مبلش پیدا شده بود این دیگه چیه؟عکس نتی بود در ...

وای نمیدونی چقدر واسه پستای تو اینستا و تاپیکای نی نی سایت حرص خوردم و حتی گریه کردم و بعد فهمیدم دروغ بوده😑😑😑😑😑😑

پارسال گفته بود ؟ افرین به این هوش و حافظه

انقدر سطح فکرشون پشم ریزون بود که همیشه یادمع😂😂😂