2737
2739
عنوان

رابطه پیشگیری نشده

1298 بازدید | 30 پست

سلام متاسفانه رابطه بدون پیشگیری داشتم، سریع بعدش ۴ تا قرص ال دی خوردم، و ۲۴ ساعت بعدش هم ۴ تا دیگه ولی ال دی نبود یه چیز دیگه نوشته بود که الان یادم نیست، الان استرس گرفتم نکنه اثر نکنه، آخه تو نت دیدم نوشته ۴ تا اول ۴ تا ۱۲ ساعت بعد ولی من ۲۴ ساعت بعد خوردم، تو رو خدا کسی میدونه بهم بگه باید چی کار کنم ممنون

میخای ی هشتا دیگه بخور؟ شاید ورجد اسپرم و پدر تخمکها و تخمدان و سلولهای رحم رو باهم دراوردی دیکه به حول و قوه ی الهی دیگه بچه ای  تا اخر عمرت در کار نباشه😒😒😒 

بابا چته همون ی بار اورژانسی میخوردی تموم  بیجاره میشس بعد خوردن این قرصا  تنظیماتت کلا بهم میریزه رحمت داغون کردی

من مهنازم9999 پیروزی از آن سخت کوشان هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دیگه واقعا بچه نمیخوام حتی اگه بمیرم

اگه اینجوری برات پیش اومد دو تا قرص اورژانسی بخورد

تعداد بالای قرص هم به معدت آسیب میزنه هم هورمونات

روش پیشگیریتو عوض کن عزیزم

دستگاه بزار

2738
تجربه ال دی ندارم من اورژانسی میخوردم راحت بودم ۲۴ساعت بعدش پری میشدم خیالمم راحت میشد

وای خدا پس چرا من پریروز اورژانسی خوردم اما هنوز پری نشدم😲

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده♡  
اگه اینجوری برات پیش اومد دو تا قرص اورژانسی بخورد تعداد بالای قرص هم به معدت آسیب میزنه هم هورمونا ...

دستگاه چیه

1●     خداوند حبیبش را که دنیارا  بخاطر او افریده فراموش نمیکند   2●من زیر ۲۰ سال هستم هرکی با سن من مشکل داره میتونه جمع کنه از نی نی سایت بره 3● بزرگی هم ب عقله  کسی هم نی نی سایت رو نخریده پس نیاین نگین سنت کمه ال نکن بل نکن همونجور ک من اجازه ندارم  شمارو از نی نی سایت محروم کنم شمام  همینطور دوست عزیز
2706