2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خانوادم ترم آخربودنم کلاسایی که رفتم و  دراینده میرم اینکه تو این شرایط گلیممونو از آب میکشیم بیرون ...اندازه خودمون داریم...دوس داشتن حیوونا مخصوصاسگ وگربه و دراخر ممنونم ازخدا

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
2740
جلسات روانکاویم یه بحث شیرین ادامه دار راجع به یه مطلب علمی با یه بنده خدایی یه سری پادکست دنباله ...

می شه لطفا پادکست رو معرفی کنید؟ 

من پادکست بی پلاس گوش می کنم خیلی خوشم میاد. این عزت نفس رو هم برای خودم و دخترم لازم دارم. ممنون 🌹

بااین اوضاع که روز به روز بدتر میشه دلخوشی که نداریم هیچی خدا خدا می کنیم که دلتنگی جدیدی بهمون اضافه نشه

ز آتش پنهان عشق هر که شد افروخته    *    دود نخیزد از او، چون نفس سوخته    *   دلبر بی خشم و کین، گلبن بی رنگ و بو ست    *   دلکش پروانه نیست، شمع نیفروخته     *   در وطن خود گهر، آبله ای بیش نیست  *   کی به عزیزی رسد، یوسف نفروخته

دلخوشیم صداشه که دارمش

و پیاماش ک میتونم بخونم

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///