2733
2739

هیچ کس

به کسی نمیگم میریزم تو خونم 

بعضی وقتا احساس خفگی میکنم و معمولا سردرد دارم اینقد ک خودم با خودم حرف میزنم

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به خدا میگم چون به هر کی بگی یاسرکوفت میزنه بهت یایه چیزی میگن دلت میشکنه😐یه بار همه خواهرام خونه مامانم بودن منو شوهرم نذاشت برم زنگ زدم خونه مامانم یکی از خواهرام گوشیو برداشت گفتم دلم گرفته بعد بغض گلومه گرفت بعد خواهر بزرگم از اون ور میگه برو دلت خوشه مگه آدم توخونه خودش دلش میگیره🙄

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....
2731
چقد قشنگ  ولی اخه دور و بر خونه ما انقد ساختمون بلند هست ک آسمون و ماه معلوم نیس

❤️

مهم ارتباط قوی شماست... وصل شدن مهمه نه چگونه وصل شدن... ب قول شاعر.. خدا نشسته با ما چای مینوشد.. گاهی حتی ب وسیله ی  انسان ها خدا پیامشو بهت میگه.. گاهی ی عکس.. گاهی ی آهنگ.. گاهی ی ذکر. گاهی ی سجده کوتاه و..... 😘

2738
مامانم فقط

به مامانم بگم فشارش میره بالا به خواهرام میگم یه چی از توش درمیارن به مادر شوهر خواهر شوهر که اصلا بابا هم که ندارمفقط میمونه خدا چون فقط گوش میکنه نه طعنه میزنه نه فشارش میره بالا نه هم دو روز دیگه برعلیه ت استفاده میکنه قربونش برم شنونده خوبیه عاشقشم همیشه بهترین کمکارو بهم کرد❤🌷🙏

چه فایده داره باید به یکی حرفاتو بزنی که حداقل اونم یه چی بگه آروم بشی 

من وقتی باهاش حرف میزنم واقعا آرامش بهم میده میگم خدایا راه درستو نشونم بده یا بهم آرامش بده

2706