2737
2739
عنوان

چرا دعوای من و همسرم تمومی نداره...

328 بازدید | 19 پست

دوماهه سر زندگی اومدیم همش دعوا بحث ...خیلی بد دهنه بیشعوره.من موندم ی عده بچه هاشون چرا تربیت نمیکنن بلد نیست باد معدشو ول نکنه جلو من منم تو خانوادم اینجور چیزا خیلی زشته یا مثلا خیلی نمک نشناسه خون بشی بری به گلوش باز کمشه و به چشمش نمیاد یا مثلا کلا غریبه دوسته دو نفر اقا صداش کننن همینجور پوله ک خرجشون میکنه به حرف من نیست.اما خب لارجه خرید خونه رو حسابی میاره دبه شکم اهمیت میده اما ب من نه.چ کنم من از دستش دارم دق میکنم چند روز ی بار دعوا داد میزنه سر چیزای بیخود چ کنم.گاهی ب طلاق فک میکنم.پدرشم خیلی مرد سالاره و تو خانوادشون همه حق ب مرد میدن چون معتقدن مرد غروور داره

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسرت برا قومیت خاصیه؟

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2728
2738

۲ ماه؟ چه زود شروع کردید؟ یعنی میگوزه؟🤦‍♀️😷

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

اگه نخواد تغییر کنه واقعا سخته

پدرم رو سال ۹۷ در اثر یه بیماری سخت از دست دادم (دور از جون مادرم البته) .  الان مادر عزیزتر از جانم درگیر سرطان هست مادرم یه فرشته هست که من رو به زندگی وصل کرده😭😭تورو خدا برااین که سلامتیش رو بدست بیاره دعاشون کنیید🙏🙏 به خدای مهربان بگید تنها امیدم و تنها پناهم مادر عزیزم رو بمن ببخشه😭خدایا من توبه کردم از تمام گناهانم پشت در خونت نشستم من رو از رحمت خودت ناامید نکن برای تمام ناامیدی هام دعا کنین که کم نیاورم این عهد من و خداوند هست که اگه مامان خوبم شفا پیدا کنه تا آخر عمرم خادم مردم یا مسجد بشم 

عزیزم تازه رفتی سر خونه زندگیت که....

اوایل اما طبیعیه

ما دو سال اول ازدواج خیلی دعوا میکردیم به مرور کنار اومدیم بارفتارهای هم

در ضمن همین که میگی دونفر آقا صداش کنن کلی خرج میکنه

یعنی میشه با ملاطفت و زبون نرم و چرب دلشو به دست آورد

مخصوصا که تو خانواده ی مردسالار بزرگ شده زور قبول نمیکنه

ولی باسیاست زنانه میشه هر چی خواستی رو پیش ببری

اول زندگیه همینه.

خدا بیامرز زن عموم خیلی زن فهمیده و خوبی بود همیشه میگفت قدیمیا میگن اول زندگی یه دبه عسله بعد میشه یه دبه گ. و .ه با عرض پوزش

ولی من میگم اول زندگی یه دبه گو هه بعد میشه یه دبه عسل.😐

مثال خوبی نبود ولی واقعا به حرفش رسیدم.فقط صبر کن و جواب نده

اول از همه برایت آرزومندم كه عاشق شوی ،و اگر هستی، كسی هم به تو عشق بورزد،و اگر اینگونه نیست، تنهائیت كوتاه باشد،و پس از تنهائیت، نفرت از كسی نیابی.آرزومندم كه اینگونه پیش نیاید، اما اگر پیش آمد،بدانی چگونه به دور از ناامیدی زندگی كنی.برایت همچنان آرزو دارم دوستانی داشته باشی،از جمله دوستان بد و ناپایدار،برخی نادوست، و برخی دوستداركه دست كم یكی در میانشان بی تردید مورد اعتمادت باشد.و چون بدین گونه است،برایت آرزومندم كه دشمن نیز داشته باشی،نه كم و نه زیاد، درست به اندازه،تا گاهی باورهایت رامورد پرسش قرار دهد،كه دست كم یكی از آنها اعتراضش به حق باشد،تا كه زیاده به خودت غرّه نشوی.و نیز آرزومندم مفید باشی نه خیلی غیرضروری،تا در لحظات سخت وقتی دیگر چیزی باقی نمانده است همین مفید بودن كافی باشدتاتوراسرِپانگهدارد.همچنین، برایت آرزومندم صبور باشی نه با كسانی كه اشتباهات كوچك میكنندچون این كارِ ساده ای است،بلكه با كسانی كه اشتباهات بزرگ و جبران ناپذیر میكنند

گاهی وقتا بهتر و راحت تر از تغییر دیگران تغییر  و اصلاح خودمونه شاید شما هم یه اشتباهاتی داری که متوجه ش نیستی بهت توصیه میکنم کتاب زیاد بخونی تا قلق مردا رو به دست بیاری وگرنه باید یه لنگ در هوا بمونی و بسازی با شرایطت

زنان زیرک

شوهر آهو خانوم بخون 

خوشبخت باشی عزیزم 

°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉🌿این کاربری برای دونفره من و آبجیم zahra😎🤗🤗نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑❄
اول زندگیه همینه. خدا بیامرز زن عموم خیلی زن فهمیده و خوبی بود همیشه میگفت قدیمیا میگن اول زندگی یه ...

جالب بود😂😂😂😂

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2706