2737
2734
فکرنکنم عزیزم چن شد رتبت؟ من دانشجو ام سوال داشتی بپرس

عزیزم من بخاطر مسائلی امسال کنکور رو آزمایشی امتحان دادم الان میخوام سفت و سخت بخونم برای سال بعد نمیدونم چ منابعی خوبه برنامه ریزی درسی ندارم برای همین پرسیدم واس مشاور

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من بخاطر مسائلی امسال کنکور رو آزمایشی امتحان دادم الان میخوام سفت و سخت بخونم برای سال بعد نم ...

بهترین کتاب ها 

کتاب های طوسی یا همون نقره ای گاج 

من ریاضی و فیزیک رو از رو اونا تست زدم دوتاشو بالای ۵۰ درصد زدم 

زیست  سوالات ازمون های ماز معرکس 

دینی گاج نقره ای یا همون طوسی 

عربی خیلی سبز  عالیه من عربی ۶۵ زدم

اگر صبور نیستی ؛ خودت را به صبوری بزن🌸🌱
2731
بهترین کتاب ها  کتاب های طوسی یا همون نقره ای گاج  من ریاضی و فیزیک رو از رو اونا تست زد ...

عزیزم یعنی با همین کتابا فقظ وفقط اینقد عالی زدی؟؟ الان داری چی میخونی

عزیزم یعنی با همین کتابا فقظ وفقط اینقد عالی زدی؟؟ الان داری چی میخونی

من پرستاری مشهد میخونم 

من واسه ریاضی فیزیک شیمی کلاس هم رفتم چند جلسه جااایی ک مشکل داشتم ولی خودم خیلی خیلی تست زدم اونقد ک کتابام پوسیده بود ب خدا

2738
من پرستاری مشهد میخونم  من واسه ریاضی فیزیک شیمی کلاس هم رفتم چند جلسه جااایی ک مشکل داشتم ولی ...

شما از رشته پرستاری راضی ای؟ به نظرت من پرستاری بزنم خوبه؟ البته معلوم نیست بیارم شما فردوسی میخونی؟

شما از رشته پرستاری راضی ای؟ به نظرت من پرستاری بزنم خوبه؟ البته معلوم نیست بیارم شما فردوسی م ...

بله گلم 

پرستاری عشق زیادی میخاد باید دوس داشته باشی

اخه بعضیا صرفا فقط واسه کلاس کاری یا پول میان و چون روحیاتشون با شغل بیمارستان سازگار نیس هیچوقت لذت نمیبرن و میگن سخته

عشق میخاد

عزیزم با این که خیلی ها به این نکته توجه نمیکنن اما منابع خیلی زیاد به سطح درسی دانش آموز بستگی داره.اینو طبق تجربه میگم...ممکنه یه منبع برای یکی جواب بده برای یکی دیگه نه..بنا براین شما باید سنجیده بشی و با توجه به سطحت ونیازت منابع معرفی بشه🌸

مشاوره و برنامه ریزی دبیرستان وکنکور09219246251خانم شمس
2706