2733
2739

قبلش نمیشد طلاق بگیرم فک کردم درست شاید بشه زیر یک سقف بریم...بدتر شد...بد دهنه بی لیاقته قدرنشناسه انقد بهش خوبی کردم یکبار تشکر نکرده میمیره اگر یک نمکدون برداره یا کاره خونه کمکم کنه  کلا لنگ آتو و سوژه هست.داد میزنه بچه هم نمیخاد ما تو دوسال رابطه داشتیم و من میگم دیگه بسه جلوگیری چون ما رابطمون کامل بوده اما زودی ناراحت میشه و میگه نمیخام..دو سال عقد بودیم این اخلاقا نداشت.راستش من خسته شدم.همه جوره از من پایین تره.الانم ک جدیدا میگه تو قیافه خاصی نداری!

نمیخام زود وا بدم اما واقعا خستم پشتوانه ندارم.از طرفی ایشونم ادم نمیشه چ کنم اخه؟ چقد محبت کنم خسته شدم.

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اول زندگی همینه تا قلق همدیگه دستتون بیاد

مراقب باش باهم دعوای زیاد نکنید بی حرمتی نکنید که دیگه تا ابد درست نمیشه

يه روزي، يه جايي، يه جوري، يه كسي، يه چيزي صبر داشته باش  صبر داشته باش!
2738

دو ماه ازدواج کردی بچه میخوای؟ تازه میگی تو فکر طلاقم بودی و هستی، پس معلومه خودت هم مشکل داری، برید مشاوره

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.

عزیزم بچه که مشاور نیست با ورودش به زندگی بهت مشاوره بده تا مشکلاتت حل بشه به دنیا آوردن بچه شرایطی میخواد که اینایی که گفتی هنوز معلوم نیست خودت با این آقا ادامه بدی یا نه بعد بچه براچیته یکی دیگه هم میخوای بدبخت کنی

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
2706