2737
2734
عنوان

بارداری

143 بازدید | 23 پست

سلام دوستان من امروز ۳۱ هفته بارداریمه دلم درد گرفت و خوب شد الان رو مبل که نشستم ببخشید یه چیزی به داخل واژنم انگار ضربه میزنه انگار یه چیزی میخواد بیاد با فشار ماله چیه

مطمئنی ضربه های بچه نیست؟!

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لابدبچه اس لگدمیزنه واژنت

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
2728
نمیدونم انگار یه چیزی داره فشار میاره و میخواد بیاد بیرون وااای بچم😭😭😭😭😭😭

ضربه های بچه ست بابا 

بچه اینجوری بیرون نمیاد که

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2738
میترسم اگه یه موقع به دنیا اومد میمونه برام 😭😭😭

نیاز با استرس نیس یکم دراز بکش اگه خوب شدی که چیز نگران کننده نیس اگه خوب نشد و تا فردا ادامه داشت بهتره بری دکتر تا سونو کنه گاهی درد اینطوری ماله کوتاه شدن سرویکس هست که با استراحت یا گذاشتن حلقه خوب میشه

2706