2733
2734

من یه دفعه سوم راهنمایی کتاب زبانم دادم به یکی از همکلاسیام بخونه بهم نمیداد

از همه بدتر اینکه زنگ زدم خونشون مادرش با من دعوا کرد که چرا زنگ میزنی خونمون مزاحم میشی 😰

خیلی ادمای بی شعوری بودن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نگفتی بهش دختر شما کتاب من رو پس نمیده؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

منم کتاب فروغ فرخزاد و مردان‌مریخی وزنان ونوسی،دوستن ازم ‌گرفت سالها پیش بهم نداد دیگع، جالبه ما هنوزم زیاد با هم حرف میزنیم هیچ وقت به روی خودش نمیاره 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
2738

من به دوستم یه امانت دادم گمش کرد!

خیلیییی ناراحت شده بودم

یبارم به دوستم خودکار دادم بعد گفتم خودکارمو میدی یچیزی بنویسم بعد داذو بیداد کرد تو کی بهم خودکار دادی!

کاربر سال ۹۸ عسدم!منتهی بخاطر بحث هایی که پیش اومد پنج تا کاربریمو از دس دادم!😐 لحن و گفتار منُ رفتار و شخصیت طرف مقابل مشخص میکنه ! خداحافظ نی نی سایت:) 1400/5/26 بابای.

منم دبیرستان یه انگشتر توپی نگین دار نقره داشتم دوستم برد دگ نیاورد بیشور بهش گفتم گفت گمش کردم گفتم برو لنگشو بخر گفت پیدا نکردم گفتم پولشو بیار نیاورد من پررو اون از من پررو تر کثافطططط😂😂😂

لایک درد ندارد سال تا سال یه حرف درست میزنی بزار لایکت کنیم دا  «هرگز با نادان بحث نکنید,تماشاگران ممکن است نتوانند تفاوت بین شما را تشخیص دهند⚠️»((از گرگ بودن دم نزن،انسانم گاهی آرزوست...ما از خودی زخم میخوریم بندِنفس یک تارِ موست🍂))
2706