2737
2734

سلام خانوما من سه سال پشت کنکورم پارسال رتبم خوب شد میتونستم فیزیو بخونم میدونید دیگه فیزیوتراپی فقط تو چندتا دانشگاهه همه شهرا ندارن مامانم چون برادرمو ازدست داده بود شروع کرد گریه کرد اصلا طاقته دوریمو نداشت منم گفتم بمونم و پزشکی شهره خودم بیارم حالا هرچی شد یه اتفاقاتی افتاد یه کیسه خوب ازم خواستگاری کرد منم نامزد شدم کله برنامه زندگیم بهم ریخت حدوده سه ماه مونده به کنکورهیچی نخوندم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هیچی همه چیم یادم رفت گفتم میرم ازاد یه چیزی میخونم ولی رتبم اومد بدشد حالا مادرشوهرم وخواهرشوهرم که توخونس منو ماهی یبار به زور شوهرم دعوت میکنن یه دفه حاله منو نمیپرسن میرمم خونشون بخدا هم ظرفارومیشورم هم سفررو میندازم هم جمع میکنم حالا زنگ زده میگه رتبه کنکورت چند شده اخه من به این ادم چی بگم

اگه فیزیو اوردی و نرفتی

سرتو محکم بکوب تو دیوار

الان فرصتشو داشتی بهترین اینده داشته باشی دختر😑😑

2738

خب چ اشکالی داره.زنگ نزنن میگن اصلا براش مهم نبود.زنگ بزنن میگن چرا زنگ میزنین.اتفاقا مامانم امروز بهم زنگ زد صبح گف جواب کنکورا اومده زنگ بزن ب فلانی بهش تبریک بگو ک فارق شدو اینا زشته.همچیز ک بد نیس اخه

🦄《برای خود زندگی کنیم نه برای نمایش دادن آن ب دیگران》🦄
هیچی همه چیم یادم رفت گفتم میرم ازاد یه چیزی میخونم ولی رتبم اومد بدشد حالا مادرشوهرم وخواهرشوهرم که ...

بگو به تو چه

😐😐😐😐😐

والا حالا هر کی ندونه خودشون هاروارد درس خوندن

🌼𖢆 در مقابل سختی‌ها سر خم نکنید𖢆 ^^تاجتان خواهد افتاد•👑💛✨•
هیچی همه چیم یادم رفت گفتم میرم ازاد یه چیزی میخونم ولی رتبم اومد بدشد حالا مادرشوهرم وخواهرشوهرم که ...

بگو ديگه كسي كه تازه ازدواج ميكنه و فكرش درگير ميشه همينه

مگه شما قبول بشي به اونا چيزي ميرسه؟!فقط براي تفاخرش به فاميل پرسيدن 

شوهرتون رشته خاص بالايي ميخونه؟

اگه فیزیو اوردی و نرفتی سرتو محکم بکوب تو دیوار الان فرصتشو داشتی بهترین اینده داشته باشی دختر😑😑

میدونم ولی مادرم برام ارزشمند بود همینکه قلبشم ناراحته دیگه هم نمیتونم برگردم گذشته

یکی ک از ادم سوال شخصی میپرسه در جوابش باید بگی اخرین س ک س شما چطور بود؟؟تابفهمه سوال شخصی شخصیه و نباید بپرسه

من سفیرِ صلح درونم،بامن حرف بزن!         خداهمیشههه معجزه میکنه همیشه نگاهمون میکنه فقط کافیه ایمان داشته باشی،باورداشته باشی اونوقته که معجزه رو میبینی💕خدایاشکرت
2706