2733
2739
عنوان

کسایی که روابط عاطفی دارن

240 بازدید | 35 پست

من و کسی که دوستش دارم حدودا دوماهی میشه که واسمون مشکل پیش اومده

این مشکل بیشتر مربوط به اخلاقمون میشه

چندبار خواستیم جداشیم نشد و هردومون طاقت نیاوردیم

حتی گریه هم کردیم

تادیشب که باز بخاطرهمون مشکل بحثمون شد

من گفتم یه مدت دورباشیم ازهم اونم روی هوا این حرفو گرفت

وییس دادصداش خیلی ناراحت بوداما میگفت تاجمعه ازهم دورباشیم

من دیشب واسش یه متن بلند نوشتم وگفتم مامشکلات زیادی داشتیم اماچون همدیگه رو دوست داشتیم حلشون کردیم

تهش گفتم دوستت دارم اونم گفت منم دوستت دارم وهیچ حرف دیگ ای نزد

ودراخر گفت بهتره یه مدت ازهم دورباشیم

این دوری واسه من خیلی سخته

ازدیشب تاحالا یه جورایی مردم وزنده شدم

همش بغض دارم 

بیشترازاین نمیتونم

میخوام یه باردیگ تلاش کنم واسه رابطمون

بنظرتون اشکالی داره شب بهش بگم فردا همدیگه.رو حضوری ببینیم وحرف بزنیم؟

یا صبرکنم تاجمعه؟

من حالم خوب نیست نمیتونم درست تصمیم بگیرم میشه منوراهنمایی کنید؟💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ی مدت از هم دور بودن چ فایده ای داره؟ ...حالا میتونی از همین تایم استفاده کنی خوب فکر کنی...بعدشم حرف بزنین انقد حرف بزنین تا یا به نتیجه برسین یا واقعا مشخص بشه ادامه رابطه درسته یا نه...توصیه میکنم فعلا به دور از احساس و منطقی باش 

صبوری میکنم تا طلوع آفتاب❤
2738
صبر کن چیکارا کردین مثلا واسه هم ؟

هردومون خیلی ادمای لجبازوخودرأیی بودیم

اما یه بارکه تادم کات رفتیم دیدیم نمیتونیم بدون همدیگه خیلی روی رفتارمون کار کردیم واین مشکلو حل کردیم

خانواده هامون مخالف بودن یکم باهاشون صحبت کردیم راضیشون کردیم

گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی

صبررر کن

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...
فکر‌ نکنم دوری و جدایی برای شما دوتا کارساز باشه  با گفت و گو مشکلتون رو حل کنید  به نظر ...

من خودم هم حس میکنم نمیتونم تاجمعه صبرکنم

فکرمیکنم باید حرف بزنیم

هردومون خیلی ادمای لجبازوخودرأیی بودیم اما یه بارکه تادم کات رفتیم دیدیم نمیتونیم بدون همدیگه خیلی ...

این سختی نیست بجا ما باشی چی میگی خواهر😂

یه صلوات مهمونم میکنی؟احتیاج دارم به دعاهاتون🍃💕                          ایشالله خدا به زندگیای تک تکمون آرامــــــــش بده  
هردومون خیلی ادمای لجبازوخودرأیی بودیم اما یه بارکه تادم کات رفتیم دیدیم نمیتونیم بدون همدیگه خیلی ...

نامزدید پس

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...
ی مدت از هم دور بودن چ فایده ای داره؟ ...حالا میتونی از همین تایم استفاده کنی خوب فکر کنی...بعدشم حر ...

یعنی بنظرت اگه بگم همدیگه رو ببینیم وحرف بزنیم بهتره؟

2706