2733
2739
عنوان

دیگه فقط دلم مرگ میخواد 😔

392 بازدید | 44 پست

دیگه خسته شدم جز شما کسیو ندارم باهاش حرف بزنم 

از خودم بدم میاد 

از اطرافیانم بدم میاد😭من افسردگی شدید دارم و پارانوئید 

دلم میخواد برم پیش روانشناس اما کسی نمیبره منو من ۱۷ سالمه بدون مامان بابام نمیتونم برم چند بار هم بهشون گفتم ولی خب میگن باشه ولی کلا یادشون میره 

منم اونقدر حالم بد میشه و فکرای منفی میکنم که دست و پاهام یخ میکنه و سرم گیج میره هرروز روز گریه میکنم 

از همه چی میترسم 

فکر میکنم زندگیم نااااااااااااابود میشه دیگه خسته شدم از این فکرا روز به روز فکرای منفی تر دلم فقط مرگ میخواد 

تورو ازم نخوایین که تعریف کنم چی شده😔❤

برام دعا کنین فقط

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکلات سن بلوغ نیست اینایی که گفتی؟

👑👑👑پرنسس قلب مادر شوهرم👑👑👑😋😋😋کاربریم جدیده ولی کاربر جدید نیستم.ی مدت قهر بودم با همه اونایی که باعث ترکیدنم شدن ولی تصمیم گرفتم کینه رو بذارم کنار و دوباره به آغوش نی نی سایت بازگردم😊
2731

اگه روانشناس نرفتی از کجا میدونی افسردگی شدید و پارانوئید داری؟😶

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2738

ببین میتونم بگم همه آدم ها یه مشکلی دارن که میشه اسمشو گذاشت اختلال،خود من گاهی فکر میکنم کل زندگیم زیر نظره و حتی افکار پنهانیم،ولی سعی میکنم بهش پر و بال ندم 

هی من صبوری کن💚لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه حتی پستی که میخونم جایی که کامنت میذارم💜 راهنما و حامی منه💙دنیا رو با چشاش میبینم🧡روح منو از زنگار پاک میکنه و صیقلی میده وجودمو از ناخالصی ها پاک میکنه اون مراقب منه مثل پدر،برادر،رفیق،یار❤ما از مال دنیا دستامون خالیه ولی قلبامون سرشار از عشقه حتی در بحرانی ترین شرایط💗از خاکستر بر میخیزیم💚
شاید نمیدونم  فقط میدونم از همه چی میترسم

من فکر میکنم به خاطر ترشح هورمونای بلوغه.البته باید حتما پیش دکتر بری که ی وقت مشکل چیز دیگه نباشه.ولی معمولا افسردگی و فکرای بیخود و استرس و نگرانی و اینا تو نوجوونا طبیعیه

👑👑👑پرنسس قلب مادر شوهرم👑👑👑😋😋😋کاربریم جدیده ولی کاربر جدید نیستم.ی مدت قهر بودم با همه اونایی که باعث ترکیدنم شدن ولی تصمیم گرفتم کینه رو بذارم کنار و دوباره به آغوش نی نی سایت بازگردم😊
تست های گوگل و تموم نشونه هاش

گوگل کلا چرتو پرته الکی رو خودت عیب نزار

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2706