2733
2739

من خونه مادرشوهرم تو یکی از اتاقاش زندگی میکنم ّ

و ب دلایل گرانی خونه تا ی سال بعید میدونم بتونیم پاشیم شوهرم خیلی سعی و تلاش میکنه 

من حاملم سه ماهه 18سالمه 

همیشه شام و ناهار گردن من و تمیز کردن خونه هم همینطور تا قبل قرمز شدن شهرمون تا 4ماه پیش مادرشوهرم و دختر 17سالش هروز میرفتن باشگاه بخدا من ناهار میپختم خونه رم تمیز میکردم تا بیان عنترا 

الان سه ماهه کار زیاد میکنم لکه بینی دارم دکترم گفت باید استراحت کنی واس همون در حدی کار میکنم ک جایی رو خودم کثیف کردم و تمیز میکنم و غذا رو میپزم 

مادرشوهرم لج کرده باهام منو مبیبنه شروع ب فش دادن میکنه معلوم نیس کی ها . 

من دو روز خونه مامانمینا بودم امروز تازه اومدم وختی سلام دادم جواب نداد گفتم ناهار چی میپزی گفت یتیمچه . بعدش من رفتم مواد قیمه رو دراوردم درست کنم خدای من شروع کرد بر زدن 

چرا سینی و لیوانا کثیفه 

چرا خونه من پر از روغنه 

چرا همه وسایل روغنیه 

تودم پا هام درد نمیکرد پامیشدم تمیز میکردم میشستم مگ میذاشتم اینجوری گوه بازی شه . 😑😑😑😑😑خلاصه ک خودشو جر میداد 

بعد من گفتم (ب عنتر خانم میگم زندایی)گفتم زندایی جان اینقد غر نزن حالت بد میشه ها همچین برگشت سمتما بعدم ی اخم کرد و گفت من الان بر زدم و خخخ اره دیگ نمیفهمی ک منم گفتم بزار فلانی بیاد بگم گازمو راه بندازه من از اینجا پاشم ابعدم من طبق معمول بغض کردم اومدم اتاق خودم ولی باز هردفعه رفتم اینجوری کرد ّ 

شوهرمم کلا رفته قزوین برای کارای اداری ماشینمون . شب میاد بنظرتون چجوری مخش کنم جدا بشیم حداقل گازمونو راه بندازه . همش میگ ن اتاق کوچیکه دردسر میشه ولی من دیگ کوتا نمیام بریدم بخدا

9/9/1399 فهمیدم که بچه ام پسره و صحیح و سالمه 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍الان یه ماهه حامله ام با شوهرم دوتایی ذوق میکنیم شدید دلم میخواد بچم پسر باشه و سالم و راحت زایمان کنم 😄😄😄برام دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چه کوتاه بیای چ نیای عزیزم مجبوری بسازی

خودت زیر بار این خفت رفتی

روز اول میدونی اوضاع رو

2740

مادرشوهر عنترم میگ هروز صبح مثل قبل پاشو همه کارارو کن . بعدم بیا اتاق منو لباسای ک ریخته ام رو جمع کن . 

کصافت ی پا دزده هرشب واس من کارت پدرشوهرمو میاره ک بریم کارت بکش از 200تومن تازه ی هفته پیش فهمیدم پدرشوهرم خبر نداشته کلا فک کنید من هرشب 200تومن از پولای پدرشوهرم برمیداشتم میدادم به این عنتر . چن روز پیش پول کم اورده پریینت گرفت ولی گفتم اسمی ازمن ببری منم میرم میگم . اوناهم نگفتن گفتن خودمون کشیدیم (ن تودش ن دخترش سواد خونودن نوشتن ندارن )

9/9/1399 فهمیدم که بچه ام پسره و صحیح و سالمه 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍الان یه ماهه حامله ام با شوهرم دوتایی ذوق میکنیم شدید دلم میخواد بچم پسر باشه و سالم و راحت زایمان کنم 😄😄😄برام دعا کنید 

کار نکن. در هر صورت که داره غر میزنه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

کاش از اول با این شرایط کنار نمیومدی

اومدی، حداقل باردار نمیشدی.

بعد میگن چرا دخترا توقعشون بالاس. خب اینا لایقن مگه؟

آرامش است ؛                                                                 عاقبت اضطراب ها…🌱 
2706