2737
2734
عنوان

کسایی که کرونا داشتید خوب شدید،شماهم؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 81 پست
دکتر دارو واسہ تنگی نفس نداد؟ منم ھنوز گاھی تنگی نفس میگیرم۔۔۔ قلب درد ھم۔ چند سالشہ مامانت؟

اره اسپره و قرص داده

و گفتع طبیعیه

۳۷سالشه

💙میشه برای نینیم نفری یدونه صلوات بفرستین؟💙امن یجیب المضطراذا دعاه و یکشف السوء🙏 💜منم براتون صلوات میفرستم💜
منم خوب شدم دو ماهه ولی سرفه و عطسه و خارش  بینی و گلو ولم نمیکنه

میگن تو بدن بعضیا تا ۶ ماہ میمونہ فقط مواظب باشیم خدا نکردہ دوبارہ نگیریم

با افتخار میگم خادم مجازی حرم امام رضا ع ھستم مشھد زندگی نمیکنم اما با مسول ختم حرم در ارتباطم و ختمارو اینجا میزارم تا با دلایہ پاکتون بخونید و حاجت بگیرید و دلتون شاد شہ و اینطوری منم شادم لطفا برای من و ھمہ مریضا دعا کنید شفا بخایید واسہ بیمارا، بچہ بخایید واسہ منتظرا،پول بخایید واسہ ندارا، خونہ بخایید واسہ مستاجرا و خوشبختی بخایید برای ھمہ اول برای ھمہ بخایید از تہ دل، بہ خدا قسم خودش دعاتونو مستجاب میکنہ و بھترینارو بہ خودتون میدہ عزیزان ذکر و قرآن خوندن زندگی رو تغییر میدہ یہ تغییر قشنگ امتحان کنید ضرر نمیکنید من تجربہ دارم کہ میگم الھی ھر چی از خدا میخایین بھتون بدہ البتہ اگہ بہ صلاحتونہ و وقتش رسیدہ التماس دعا دوستایہ گلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره اسپره و قرص داده و گفتع طبیعیه ۳۷سالشه

اسپری چی؟ اسم قرصش چیہ؟

با افتخار میگم خادم مجازی حرم امام رضا ع ھستم مشھد زندگی نمیکنم اما با مسول ختم حرم در ارتباطم و ختمارو اینجا میزارم تا با دلایہ پاکتون بخونید و حاجت بگیرید و دلتون شاد شہ و اینطوری منم شادم لطفا برای من و ھمہ مریضا دعا کنید شفا بخایید واسہ بیمارا، بچہ بخایید واسہ منتظرا،پول بخایید واسہ ندارا، خونہ بخایید واسہ مستاجرا و خوشبختی بخایید برای ھمہ اول برای ھمہ بخایید از تہ دل، بہ خدا قسم خودش دعاتونو مستجاب میکنہ و بھترینارو بہ خودتون میدہ عزیزان ذکر و قرآن خوندن زندگی رو تغییر میدہ یہ تغییر قشنگ امتحان کنید ضرر نمیکنید من تجربہ دارم کہ میگم الھی ھر چی از خدا میخایین بھتون بدہ البتہ اگہ بہ صلاحتونہ و وقتش رسیدہ التماس دعا دوستایہ گلم
بچها پدربزرگم اینا همشون مریض شدن.سه روز طول کشیده اما حالشون بد بوده الان بهترن.حالا ب بابام نگفتن ...

احتماز لیزاد سرما خوردگی گرفتی

ولی خیلی بیشتر مراعات کن واسه زن حامله خیلی بده

کاربر سال ۹۸ عسدم!منتهی بخاطر بحث هایی که پیش اومد پنج تا کاربریمو از دس دادم!😐 لحن و گفتار منُ رفتار و شخصیت طرف مقابل مشخص میکنه ! خداحافظ نی نی سایت:) 1400/5/26 بابای.
2731
اره اسپره و قرص داده و گفتع طبیعیه ۳۷سالشه

تا کی طبیعیہ آخہ؟ منم ھمینطوری ام ۔ دکترایہ اینجا ھیچی نمیفھمن

اسپری چی؟ اسم قرصش چیہ؟

قرص نیزوپرید فک کنم

اسپری هم روش نوشته بود بهبود علائم کرونا

چون مادرم شدید گرفته بود...بیمارستان بستری شد

ی اسپری نارنجی هم بهش داده دکتر اسمش نمیدونم

💙میشه برای نینیم نفری یدونه صلوات بفرستین؟💙امن یجیب المضطراذا دعاه و یکشف السوء🙏 💜منم براتون صلوات میفرستم💜
احتماز لیزاد سرما خوردگی گرفتی ولی خیلی بیشتر مراعات کن واسه زن حامله خیلی بده

خونمون سرده خیلی میترسم ولی...

سخته بیماریش اره؟دعاکن پدرمادرم مبتلا نشده باشن....

من کسیو جز اونا ندارم😢😢😢

لایک نکنید توروخدا.اگ نظری دارید ریپلای .مادر شدن لذتیه ک به از دست دادن اندام و پوست و همه چی 
تا کی طبیعیہ آخہ؟ منم ھمینطوری ام ۔ دکترایہ اینجا ھیچی نمیفھمن

ن اخه دکترای اینجا خیلی میفهمن

شیراز هستیم ما

بهترین دکترا هست

ولی گفتن طبیعیه 

مامانم پیش بهترین متخصص رفته گفته بهش طبیعیه

2738
خونمون سرده خیلی میترسم ولی... سخته بیماریش اره؟دعاکن پدرمادرم مبتلا نشده باشن.... من کسیو جز اونا ...

نگران نباش گلی

ان شاالله که نمیگیرن

کاربر سال ۹۸ عسدم!منتهی بخاطر بحث هایی که پیش اومد پنج تا کاربریمو از دس دادم!😐 لحن و گفتار منُ رفتار و شخصیت طرف مقابل مشخص میکنه ! خداحافظ نی نی سایت:) 1400/5/26 بابای.
خونمون سرده خیلی میترسم ولی... سخته بیماریش اره؟دعاکن پدرمادرم مبتلا نشده باشن.... من کسیو جز اونا ...

عزیزم خیلیا میگیرن خفیف 

اصن بعضیا نمیفهمن ک دارن

بعضیام متوسط

کم پیش میاد کسی شدید بگیره

عزیزم خیلیا میگیرن خفیف  اصن بعضیا نمیفهمن ک دارن بعضیام متوسط کم پیش میاد کسی شدید بگیره

شما منو بهتر میفهمی.باردارم از ترسم نمتونم برم خونشون

از طرفی غریبم و از صب تا شب تنها توو خونه دارم دق میکنم...دلم تنگ شده براشون ولی نمیتونم برم...

توروخدا دعاکن نگیرن من تنهام جز خدا و پدرمادرم کسی ندارم برم خونشون دلم وا شه😢😢😢😢

لایک نکنید توروخدا.اگ نظری دارید ریپلای .مادر شدن لذتیه ک به از دست دادن اندام و پوست و همه چی 
قرص نیزوپرید فک کنم اسپری هم روش نوشته بود بهبود علائم کرونا چون مادرم شدید گرفته بود...بیمارستان ...

منم بیمارستان بستری بودم ۵ روز اما بعد ترخیص فقط شربت سرفہ و دارو معدہ و از این چیزا نوشت گفت تا یہ ھفتہ دیگہ نفست خوب میشہ اما ۱ ماھھ گاھی نفسم میگیرہ خودم چند روزہ شبا کتوتیفن میخورم شھر ما دکتر درست حسابی ندارہ نمیدونم چکار کنم

شما منو بهتر میفهمی.باردارم از ترسم نمتونم برم خونشون از طرفی غریبم و از صب تا شب تنها توو خونه دار ...

قربونت برم خواهر درکت میکنم

منم یک ماه ونیم تنها تو خونه موندم حتی ی قدمم بیرون نزاشتم چون مادرم گرفته بود و جای دیگه ای نداشتم ک برم

ایشالا ک نگرفتن

برات صلوات فرستادم

شما منو بهتر میفهمی.باردارم از ترسم نمتونم برم خونشون از طرفی غریبم و از صب تا شب تنها توو خونه دار ...

من کہ ھمونارو ندارم تو این شھر غریب ۸ ماھھ نتونستم برم ببینمشون۔انشا اللہ کرونا تموم میشہ این روزھایہ بد میگذرہ غصہ نخور

2706