2737
2739

رفتم فوق تخصص ریه و فوق تخصص قلب گفتن کاملا سالمه قلب و ریه ات مشکلت اضطرابه. کرونا هم ندارم تست دادم . ۴ ماهم داروهای آسم تحت نطر پزشک پزشک استفاده کردم هیچ تاثیری نداشت. راهنمایی میکنین؟

👸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره من تو بهمن پارسال اینجوری شدم هردکتری رفتم گفت مشکل نداری ک یکیش گفت از عصبی بودن و استرسه قرص د ...

خداروشکر که خوب شدین منم دقیقا از اواخر بهمن اینجوری شدم. چه قرصی داد عزیزم؟دکتر روانپزشک رفتین؟

👸
2738
خداروشکر که خوب شدین منم دقیقا از اواخر بهمن اینجوری شدم. چه قرصی داد عزیزم؟دکتر روانپزشک رفتین؟

ن همین عمومی اسمش یادم نیس از سبز کوچیکا بود

مامانِ🤰آوینا🤱😍لحظه موعود👈۱فروردین۱۴۰۰😍🤎
بليييييي من تپش قلب و تنگي نفس ميگرفتم وقتي هيستريك ميشدم 

وای منم اینجوری شدم مثلا رفتم دیروز تا ازمایشگاه با اینکه اصلا نمیترسم یجور تپش قلب و تنگی نفس و افت فشار گرفتم داشتم میمردم. دم پریود خیلییی شدیرتر میشه تعداد و شدت حمله ها

👸

عزیزم به این حمله ها ، پانیک میگن 

من دچار حمله میشدم جوری که زندگیم مختل شده بود ، دوره ی درمان رو تحت نظر متخصص اعصاب و روان کامل کردم خوب شدم

درمورد پانبک اتک سرچ کن ، بیشتر میفهمی

گاو هم که باشی اگر در موقعیت مناسبی قرار بگیری ، هستند کسانی که تورا بپرستند ... !
2706