2737
2734

بچه ها قبلا گفتم من تست ندادم فقط قرنطینه کردم خودمو الان ۸ روز شده بویایی چشاییم رفته موقع غذاخوردن کلافه ام چون مزه نمیفهمم امروز وقتی آبلیمو و گلاب رو بو کردم نسبت به هفتع اخیر بوی ضعیفی ازشون فهمیدم ولی درست بویاییم برنگشته چشاییم که اصلااا برنگشته توروخدا بگید حدودا چقدر طول میکشه یه وقتا میگم نکنه تا اخر عمرم مزه غذاهارو نفهمم🥺🥺

اسمم سحر 24 سالمه امروز در تاریخ ۹۸/۷/۲۴ عضو شدم یکساله عقد کرده ام تاریخ عقدمون ۹۷/۶/۱ اسم مستعارو پفک نمکی گذاشتم چون میمیرم براش😋تو این یکسال عقد خیلی چیزا تجربه کردم خیلی وقتا گریه کردم خیلی وقتا خندیدم اومدم اینجا تا درکنار هم یاد بگیریم چجور زندگی موفقی داشته باشیم در امور همسرداری😍

اسپری سدیم کلراید استفادع کن

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
اسپری سدیم کلراید استفادع کن

بایدبوش کنم؟ داروخونه ها دارنش

اسمم سحر 24 سالمه امروز در تاریخ ۹۸/۷/۲۴ عضو شدم یکساله عقد کرده ام تاریخ عقدمون ۹۷/۶/۱ اسم مستعارو پفک نمکی گذاشتم چون میمیرم براش😋تو این یکسال عقد خیلی چیزا تجربه کردم خیلی وقتا گریه کردم خیلی وقتا خندیدم اومدم اینجا تا درکنار هم یاد بگیریم چجور زندگی موفقی داشته باشیم در امور همسرداری😍
تا10،12ردز طول میکشه

حالا واقعا برمیگردع

2738
من ۳ ماه گذشته هنوز بویاییم مثل قبل نشده یبار میفهمم یبار ن

چشایی چی؟ مزع غذاهارو خوب میفهمی وقتی داری میجویی؟

امگا سه بخور قطره ویتامین آ تو بینی بریز مدام بوهای تند بو کن برمیگرده زود

چشاییم برمیگرده؟

مامان من الان ٦ ماهه هيچي بويايي چشايي نداره

ولي يه روشهايي هست تازه داره انجام ميده بهترشده

فيزيوتراپي بويايي:

هرروز از هر گروه چنددقيقه بو بكشيد

اكاليپتوس

گلاب

قهوه

ليموترش

بایدبوش کنم؟ داروخونه ها دارنش

باید اسپری کنی تو بینیت ار فکر کنم من زن داداشم استفادع کردع بود

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2706