2737
2739

یا زجه میزنه به حرف منه ناقص العقل گوش بده مرررد. ... حالا امشب زن یه اشتباه کوچولو کنه شوهرت میگه نفرات برتر کنکور پسرن. اینجا ایراااان

مگه انقلاب شده زانوی مرد رو میشورن تو فیلم

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

اره منم شنیدم تو فیلما

یا به مرده میگن از زن کمتری اگه اینکارو کنی

انگار زن چه موجود پستیه

هعی 

مثل اون تبليغه مايع ظرفشويي هوم پلاس

زنه ظرف ميشوره

مرتيكه خَر كنترل دستشه شبكه عوض ميكنه بعد نگران ميشه نكنه يه وقت ظرفا خوب شسته نشه!!!!

زنه هم ميگه نهههه خيالت راحتتتتتت 😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒

خاك تو سر شون

من ملكه ي ايرانم ثروتمند پرافتخار چشم ها همه بدنبال من  

خب پسرا بهتر عمل کردن تو کنکور امسال اینکه قابل انکار نیست.

منم همسرم کارش وحشتناک سخت و خطرناکه...بعضی شبا پاهاش رو با آب ولرم ماساژ میدم چون اگر اینکارو نکنم صبح نمیتونه روش وایسه!

این نشونه بدبخت بودن نیست

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭