2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بچه پسرم دومیه درسشم خوبه حداقل از نصف کلاس بهتره اما متاسفانه من یکم بی دقتم یه سوال معلم میگه من اشتباه میگم بهش میزاره تو گروه و معلم هم ایراد میگیره طوری شده اعتماد بنفسش خیلی خیلی اومده پایین ومعلم هم سوالای که بجه های ضعیف میپرسه از این میپرسه

از ۱۵ شهریور سه چهار بار ساعت کلاسهای ما رو تغییر دادن معلمشون امروز تصمیم گرفته از ۸ و نیم صبح باشه ،اصلا فکر مادرهای شاغل رو نمیکنن

عاشق خدا هستم،همون خدایی که وقتی به یادش هستم دلم آروم میگیره.
بچه پسرم دومیه درسشم خوبه حداقل از نصف کلاس بهتره اما متاسفانه من یکم بی دقتم یه سوال معلم میگه من ا ...

اصلا همش شده مسخره بازی و استرس ،دختر منم از درس داره زده میشه

عاشق خدا هستم،همون خدایی که وقتی به یادش هستم دلم آروم میگیره.

طبق برنامه ای ک گذاشته بوده اموزش و‌پرورش ب ما گفتن ابتدایی عصر 

چون اکثرا شاغل هستن و باید روی سر درس و مشق بچه ها باشن

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
اصلا همش شده مسخره بازی و استرس ،دختر منم از درس داره زده میشه

کلاس چندمی بخدا پسر من عالی مطمنم نه اینکه پسرم باشه حفظیات خوب و روان خوانی عال ریاضی هم کاملا ذهنی ولی یه جور شده من اشتباه میخونم براش فکر میکنم چیز دیگه میخوات یا میگم یریع بفرست خیلی اضطرابی شده خودمم بدتر

دختر منم کلاس دومه ،بعد شبکه اموزش چی ؟اون رو نگاه نمیکنه 

شبکه اموزش خیلی خوبه حتما کنارشون بشینید اگه میتونید یا توی تل دان کنین یا نت

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
2706