2733
2739

هرکس تجربه درخودش یا اطرافیان داره دریغ نکنه منو از استرس لااقل دربیاره من یازده هفته قرارع برم سونو ب دلایلی دکتر و شوهرم اونموقع را تعیین کردن😣 بگین چند هفته فهمیدین با چ علایمی لطفا

مطمعنی یا فقط حدس میزنی؟

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الان پنج هفته دوروز ببخش

خدا ببخشه😊 زوده برا قلب بدی ۷ هفته میتونی بری میتونی ام تا ۱۱ هفته صبر کنی اگ قلب تشکیل نشه خودش سقط میشه اگ خارج رحم باشه هم تا الان یا چندروز دیگه درد شدید غیر قابل تحمل میگیری ک میری بیمارستان و..... اینارو دکتر بهم گفتا

انشالله سالمه گلم من خیلی می ترسیدم تو ۵ هفته ک این مشکلا باشه نگران نباش عزیزم

مامانِ🤰آوینا🤱😍لحظه موعود👈۱فروردین۱۴۰۰😍🤎
2738
هر روز ایت کرسی بخون گلم آروم میشی

بخدا کلی برنامه نصب کردم هرروز میخونم دعاهست دعای معراج نادعلی کبیر یستشیر دعای مقاتل تاحالاهم ب امید همونجا دق نکردم..امروز رفته بودم آزمایش خون و ادرار دکترفرستاد.ناشتابودم ینی یک استرسی می‌کشیدم اونجا

بخدا کلی برنامه نصب کردم هرروز میخونم دعاهست دعای معراج نادعلی کبیر یستشیر دعای مقاتل تاحالاهم ب امی ...

اصلا اینجوری نباش من اولش خیلی استرس داشتم بیخود ب این فکر کن خدا چ نعمت بزرگی بهت داده و تو باید مراقبش باشی استرس بدنت رو ضعیف میکنه الان فقط به تغذیه فک کن چون از ۷ هفته ب بعد نمی تونی لب ب غذا بزنی

مامانِ🤰آوینا🤱😍لحظه موعود👈۱فروردین۱۴۰۰😍🤎
وای من الانم سفت شده به دکترت نگفتی؟ هرچی برات سواله میری پیش دکتر بپرس

اتفاقا دفعه اول بابتای ۲۴۰رفتم ک گفت خوبه چون این علایم سفت شدن راگفتم تکراربتا نوشت رفتم جوابش آوردم گفت خوب رفته بالادیگع😣

2706